Zjazd DSM w Miejscu Piastowym
W sobotę 23 września 2017 r. odbyło się spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej. Na zaproszenie ks. Romana Słoty, diecezjalnego moderatora DSM, do Miejsca Piastowego przyjechało na Dzień Wspólnoty 15 grup z terenu Archidiecezji i dwie spoza (z Wielopola Skrzyńskiego i z Poronina). Spotkanie rozpoczęło się o godz. 9.30 w Michalickim Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ks. Bronisława Markiewicza przywitaniem wszystkich przybyłych przez ks. Romana. Następnie był czas na prezentację grup. Śpiew piosenek oraz przedstawione przez niektóre grupy krótkie … Czytaj dalej







