1.Trwa oktawa Bożego Ciała, uwielbiamy Pana Jezusa eucharystycznego poprzez procesję oraz Nowennę do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dziś procesja po Sumie, a o 15:30 różaniec i zmiana tajemnic.

2.W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do bł. Achillesa z procesją, a po zakończeniu spotkanie Akcji Katolickiej na plebanii.

  1. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.

4.W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – nie ma postu.

  1. W sobotę Niepokalanego Serca NMP.

6.Codziennie Msze św. o 6:45 i 18.

  1. Za tydzień II niedziela czerwca – składka na kościół.
  2. Jeszcze raz wszystkim pięknie dziękuję za przygotowane ołtarze, za pobożne przeżycie uroczystości Bożego Ciała i piękny udział w procesji.
  3. Podziękowanie za ofiary na kościół od gospodarzy i sąsiadów z III ołtarza i IV ołtarza. Gospodarze posesji z IV ołtarza ofiarowali na Mszę w intencji wszystkich pomagających przy wykonaniu i postawieniu ołtarza, będzie ta Msza w czwartek wieczorem. Dziękuję również za ofiary z I piątku.
  4. W poniedziałek o 16 próba w kościele dla uczniów klas IV przed rocznicą Komunii, a po Mszy św. wieczornej próba dla kandydatów do bierzmowania z klas 8.
  5. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie dla klas VI „a” i „b”, a w czwartek dla klas VI „c” i „d” w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  6. W minionym tygodniu zmarł śp. Jan Różycki. Dobry Jezu…
  7. W sobotę o 17 spotkanie dzieci Rycerstwa Niepokalanej.