1.Dzisiaj Wniebowstąpienie Pana Jezusa, dzień I Komunii św. dzieci z klas III – o 12:30 dodatkowa Msza św.  O 15:30 nabożeństwo majowe z Nowenną do Matki Bożej Miłosierdzia i Msza św.

2.Chcemy przeżyć wraz z dziećmi biały tydzień. Nabożeństwo majowe codziennie  o 17:30    i Msza św., a rano o 6:45.

  1. Serdeczne podziękowanie za ofiary na kościół złożone w minioną niedzielę.
  2. Jutro po Mszy św. wieczornej zebranie rodziców młodzieży z klas 8 przed Bierzmowaniem – planowana jest ta uroczystość na 20 czerwca (niedziela) na godz. 16.

5.Trwa Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, modlimy się za diakonów mających w sobotę przyjąć w katedrze przemyskiej święcenia kapłańskie.

  1. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas 8.
  2. W czwartek od 16:30 adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym dniu przypada rocznica święceń bpa Stanisława Jamrozka oraz rocznica ingresu ks. Abpa Adama Szala. Po Mszy św. wieczornej proszę na krótkie spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  3. Za tydzień w Niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego – Zielone Świątki.
  4. Za tydzień w Niedzielę o 15:30 nabożeństwo majowe połączone z różańcem z o. Pio.
  5. Gorące podziękowanie rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za prace wykonane jeszcze raz w piątek i sobotę, kwiaty i dekoracje.
  6. W piątek po Mszy św. wieczornej o 19 kurs przedmałżeński.
  7. W przyszłą Niedzielę po Mszy św. wieczornej o 17 zapraszam wszystkich z Rady Parafialnej na spotkanie na plebanię.
  8. Od jutra rozpoczniemy Msze św. gregoriańskie za śp. Jana Glac, a od 19 maja w Zakopanem na Krzeptówkach ks. Marcin Bieniasz za śp. Janinę Puchała.