1.Dzisiaj uroczystość poświęcenia kościoła – dziękujemy Panu Bogu za dar naszej świątyni.

2. Codziennie nabożeństwo różańcowe o 17:30 i po nim Msza św. – zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele i w domach. W sobotę zakończenie nabożeństw różańcowych. Codziennie także okazja do spowiedzi rano i po południu by w listopadzie móc zyskiwać odpusty za zmarłych.

3.W środę świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

4. W czwartek od 17 adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. Są wyłożone kartki na Wypominki- można zabrać. Prosimy o czytelne wypełnianie. Również raz w tygodniu w listopadzie będziemy sprawować Mszę św. za zmarłych polecanych w Wypominkach.

6. Podziękowanie za ofiarę na kościół.

7. W przyszłą Niedzielę 1.11. – uroczystość Wszystkich Świętych – Msze św. o 7, 9, 11, 14. Po ostatniej Mszy św. modlitwy za zmarłych na cmentarzu. Proszę stanąć przy grobach bliskich zachowując odległość.

8. W uroczystość Wszystkich Świętych przy kościele postawimy skrzynkę na ofiary na potrzeby cmentarza, nie będzie zbierania ofiar jak co roku na cmentarzu ze względu na epidemię.

9. W sobotę na godz. 9 bardzo prosimy rodziców młodzieży z klas I szkół średnich o pomoc w posprzątaniu kościoła po malowaniu.

10. Od 1 .11 będziemy sprawować Msze św. gregoriańskie za śp. Janinę Wilk, a w Chełmnie ks. Edwin Miller za śp. Zofię Wojczaczek.