1.Dzisiaj XX Dzień Papieski – polecamy św. Janowi Pawłowi II nasze rodziny, wszystkich stypendystów oraz szczególnie wstawiennictwo w ustaniu epidemii.

2. Dzisiaj zbieramy ofiary na prace w kościele i na cmentarzu, po Mszy św. wieczornej spotkanie dla młodzieży klas I szkół średnich i ich rodziców.

3. Codziennie nabożeństwo różańcowe o 17:30 i po nim Msza św.

4. We wtorek – 13.X. różaniec fatimski o 17:30, a po Mszy św. spotkanie Rycerstwa Niepokalanej Dorosłych.

5. W środę wypada Dzień Nauczyciela- modlitwą dziękujemy za naszych nauczycieli. Również w środę po Mszy św. wieczornej zbiórka ministrantów i lektorów – obecność obowiązkowa.

6. W czwartek od 17 adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W piątek Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia połączona z nabożeństwem różańcowym, po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

8. Za tydzień Niedziela Misyjna, składka przeznaczona dla misjonarzy – modlimy się szczególnie za tych z naszej parafii i pracujących daleko w trudnych warunkach. Na każdej Mszy św. będzie doroczne liczenie wiernych uczestniczących we Mszy.

9. Również za tydzień św. Łukasza ewangelisty- patrona służby zdrowia. W tych trudnych czasach szczególnie w modlitwie polecamy lekarzy i pielęgniarki i wszystkich zaangażowanych w trud ratowania ludzkiego życia.

10. Kilka miesięcy temu zbieraliśmy pieniądze dla Dominiki z Rogóżna. Leczenie przynosi powolne efekty. W związku z tym na prośbę rodziny Samorząd Szkolny i Szkolne Koło Caritas organizuje zbiórkę niezniszczonych książek (bajki, powieści dla młodzieży, albumy). Można je przynosić w tym tygodniu do szkoły – podać przez dzieci lub zostawić na dole w salce.

11. Szkolne Koła Caritas składa serdeczne podziękowanie za wczorajszą zbiórkę złomu.

12. W minionym tygodniu zmarła Maria Markowicz, pogrzeb jutro o 15. Dobry Jezu…