1.Dzisiaj pierwsza Niedziela miesiąca – adoracyjna. Październikowy różańcowy czas zachęca nas do tej modlitwy. O 15:30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic. Przy kościele zbieramy ofiary z racji zbliżającego się Dnia Papieskiego na fundusz stypendialny dla zdolnej młodzieży.

2. Codziennie nabożeństwo różańcowe o 17:30 i po nim Msza św.

3. W środę wspomnienie NMP Różańcowej.

4. W czwartek od 17 adoracja Najświętszego Sakramentu.

5.W piątek Nowenna do bł. Achillesa połączona z nabożeństwem różańcowym.

6. W piątek o godz. 19 w salce rozpoczęcie spotkań kursu przedmałżeńskiego – zapraszamy.

7. W najbliższą sobotę w Łańcucie – Farze odbędzie się zjazd Róż Różańcowych. Z racji epidemii jest on w tym roku organizowany w wielu miejscach. Wyjazd indywidualnie. Początek o godz. 9:30, Msza św. o 11:30. Zachęcamy do udziału.

8. W dniu 7 listopada (sobota) o 17:30 planowane jest w naszej parafii bierzmowanie dla młodzieży z klas I szkół średnich. Zaproszony został ks. bp Stanisław Jamrozek. Za tydzień w Niedzielę po Mszy św. wieczornej (ok.17) spotkanie dla tej młodzieży wraz z rodzicami.

9. Za tydzień składka przeznaczona na prace w naszym kościele i na cmentarzu.

10. Bóg zapłać za ofiarę na kościół.

11. Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszam wszystkich, którzy zapisali się do Szkolnego Koła Caritas wraz z rodzicami na krótkie spotkanie.

12. Siostry Dominikanki organizują zbiórkę pieniędzy na budowę kościoła w Kamerunie. Zachęcamy do włączenia się w tą akcję, wszelkie szczegóły na naszej stronie parafialnej.

13. W najbliższą sobotę – 10.10. ze Szkolnym Kołem Caritas chcemy zorganizować akcję zbiórki złomu po całej Kosinie. Bardzo liczymy na pozytywną odpowiedź, abyśmy zarobione przez to pieniądze mogli wykorzystać na naszą działalność dla osób potrzebujących wsparcia głównie z terenu szkoły czy parafii.

Od godz. 9 rano auta z przyczepami przejechałyby przez Dolną i Górną Kosinę oraz wzdłuż starej czwórki, aby w miarę możliwości dotrzeć do każdego domu. Prosimy o wystawienie rano złomu przy drodze. Również od piątku wieczorem do soboty na dolnym parkingu będzie stał kontener gdyby ktoś chciał przywieźć osobiście. Bardzo liczymy na pomoc, bo dla nas liczy się każda nawet najmniejsza ilość i każde wsparcie.

14. Zmarł śp. Kazimierz Ryznar… Dobry Jezu…