1. Ostatnia Niedziela października obchodzona jest jako rocznica poświęcenia kościoła- to okazja do dziękczynienia Bogu za Jego obecność wśród nas oraz ludziom za nasz kościół.
 2. W minionym czasie doszło do świętokradztwa w kościele na terenie parafii Dubiecko. Ksiądz Arcybiskup prosi by dziś po każdej Mszy św. śpiewać suplikacje „Święty Boże”.
 3. W czwartek od 16:30 adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź. Jest to również zakończenie nabożeństw różańcowych.

4.W czwartek od 8 odwiedzimy chorych, bo I piątek zbiega się z Uroczystością Wszystkich Świętych. Prosimy chorych zapisać w zakrystii.

 1. W piątek – 1. XI.- uroczystość Wszystkich Świętych – Msze św. o 7, 9, 11 i 14 z procesją na cmentarz i modlitwami za zmarłych. W tym dniu harcerze i ministranci będą kwestować na cmentarzu na Caritas.
 2. W sobotę Dzień Zaduszny – Msze św. o 6:45, o 9 z procesją na cmentarz, o 15 z procesją na cmentarz, o 17 różaniec pierwszo- sobotni z wypominkami i Msza św.
 3. Wypominki można składać do skrzyni, przez cały miesiąc będziemy polecali naszych zmarłych w modlitwie różańcowej i Mszach św. Pamiętajmy o zyskiwaniu odpustów za zmarłych przez cały miesiąc listopad.
 4. W środę zbiórka ministrantów po różańcu.

9.Za tydzień do skarbony przy kościele będzie można wesprzeć ofiarą rodzinę Szczepańskich, którym w czasie wakacji ogień zniszczył budynek gospodarczy.

 1. Za tydzień o 14 spotkanie ŁAM, o 15:30 różaniec z wypominkami i zmiana tajemnic. Dla róży dziecięcej zmiana po sumie.
 2. Również za tydzień wypada Niedziela adoracyjna – prosimy Róże do światła: 7 – Matki Bożej Miłosierdzia; 9 – św. Zofii; 11 – św. Andrzeja Boboli i 15:30 – św. Maksymiliana.
 3. Składam podziękowanie Różom za ofiary na światło: bł. Achillesa, Matki Bożej Pocieszenia, św. Heleny, Macierzyństwa NMP, Matki Bożej Bolesnej, św. Andrzeja.
 4. 9 listopada organizowana jest pielgrzymka na Ukrainę. Szczegóły w Gablocie.
 5. Dziś o 17:15 w Ośrodku Kultury montaż słowno – muzyczny poświęcony Janowi Pawłowi II – zapraszamy.
 6. Od 1. XI. rozpoczniemy Msze św. gregoriańskie za śp. Juliana Kordas.