1. Dziś ostatnia Niedziela miesiąca – wypada uroczystość Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała- odpust w Łańcucie. O 16 Msza św. i procesja na cmentarz.
 2. Codziennie Msze św. o 6:45 i 17:30- od jutra!

3.Jutro po Mszy św. wieczornej spotkanie dla rodziców młodzieży z klas VIII.

 1. We wtorek rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. O 17:30 Msza św. i różaniec. Z inicjatywy papieża Franciszka październik jest ogłoszony jako nadzwyczajny miesiąc misyjny, dlatego będzie to główna intencja modlitewna. Zapraszamy do licznego udziału i wspólnej modlitwy wszystkich z naszych rodzin.
 2. W I czwartek od 16:30 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi, o 17:30 różaniec i Msza św. O 16 zbiórka dla kandydatów na ministrantów.
 3. W I piątek spowiedź rano od 6:15 i po południu od 16:30. W zakrystii proszę zapisać chorych.
 4. W I sobotę różaniec po Mszy św.
 5. Za tydzień Niedziela adoracyjna – proszę Róże do światła: 7 – św. Zyty; 9- św. Marianny; 11 – bł. Karoliny; 15:30 – św. Urszuli. O 15:30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic. Dla róży dziecięcej zmiana po sumie.
 6. W przyszłą Niedzielę przy kościele będziemy zbierać ofiary do skarbony na Seminarium Duchowne w Przemyślu zamiast darów z płodów rolnych.
 7. W zakrystii są do nabycia duże Kalendarze Rolnicze w cenie 25 zł.; jest w nich artykuł i zdjęcia o naszym zabytkowym kościółku. Zachęcamy do nabycia na pamiątkę.
 8. Składam serdeczne podziękowanie za pracę przy nowych schodach na chór p. Sławomirowi Sobolewskiemu i jego pracownikom. Ofiarowali tę pracę za darmo dla naszego kościoła. Bóg zapłać.
 9. W sobotę – 5 października odbędzie się szczepienie psów przeciwko wściekliźnie:

9- sklep – Kosina Górna; 9:30 – sklep koło p. Pelca; 10- pawilon handlowy; 10:30 –sklep Kosina Dolna i Małodobra przy torach; 11- zakład ślusarski p. Wikiera. Koszt szczepienia 25 zł.

 1. Od 1 października będziemy sprawować Msze św. gregoriańskie za śp. Stanisławę Szczepańską.