1. Dzisiaj Zielone Świątki – prosimy Ducha Świętego by obdarzył nas swoimi darami.
  – przeżywamy dzisiaj Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii
  – o godz. 15:30 Nabożeństwo majowe i Msza święta.
  – dzisiejsza składka na biedne kościoły w diecezji. W ubiegłą Niedzielę zebraliśmy na prace przy kościele 9.347 zł. Bóg zapłać.
 2. Najbliższy tydzień wraz z dziećmi komunijnymi przeżywać będziemy jako „Biały Tydzień”. Msze święte codziennie o godz. 6:45 i wieczorem o godz. 18:00 z nabożeństwem majowym.
 3. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt – Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła – Msze święte o godz. 7:00; 9:00; 11:00 i o godz. 18:00 z nabożeństwem majowym i nowenną do Miłosierdzia Bożego.
 4. W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana – w naszych modlitwach polecajmy w tym dniu kapłanów.
 5. Spotkanie dla II klas gimnazjalnych w czwartek o godz. 18:00.
 6. Za tydzień Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – kończy się czas spowiedzi wielkanocnej.
 7. W przyszłą sobotę (21.05.) wprowadzenie Nowego Księdza Arcybiskupa Adama Szala w urząd prowadzenia naszej Archidiecezji. Organizowany jest wyjazd na tą uroczystość z naszego dekanatu. Chętnych prosimy o zgłoszenia w zakrystii.
 8. Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego „Inicjatywa” zaprasza na X Pielgrzymkę Rowerową z Kosiny do Niepokalanowa w dniach 30 czerwca – 3 lipca. Więcej informacji na plakatach i stronach internetowych stowarzyszenia i parafii.
 9. W Niedzielę 29 maja nasza parafia i organizacje działające w naszej miejscowości zapraszają na Festyn Rodzinny. Więcej informacji na stronie internetowej parafii i wkrótce na plakatach. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na te rodzinne święto wszystkich parafian.