Aktualności

Prymicje o. Łazarza

24 czerwca 2017 r. nasz parafianin Mikołaj Uchman (imię zakonne Łazarz) przyjął święcenia kapłańskie. W dniu 9 lipca 2017 roku w swojej rodzinnej parafii odprawił pierwszą Mszę świętą.

16 lipca 2017|

Festyn Rodzinny – fotoralacja

11 czerwca w naszej miejscowości odbył się Festyn Rodzinny. Wydarzeniu towarzyszyło wiele radości. Mecz reprezentacji Księży i Lokalnych Działaczy, występy na scenie w Parku pod Dębem, atrakcje dla dzieci i wieczorne koncerty zespołów "Mimo wszystko" i "Cisza jak ta", wszystko to było okazją do radosnego przeżycia tego rodzinnego święta. Pięknie wszystko oddają zdjęcia pana Rafała Czepińskiego. Zapraszamy do Galerii.

20 czerwca 2017|

Koncert „Jednego Serca Jednego Ducha”

W Uroczystość Bożego Ciała, już tradycyjnie, w Rzeszowie odbył się koncert uwielbieniowy "Jednego Serca Jednego Ducha". Młodzież naszej parafii wraz z duszpasterzami uczestniczyła w tym pięknym wydarzeniu wiary. Zapraszamy do Galerii.

19 czerwca 2017|

Lednica

W Galerii ukazały się zdjęcia ze spotkania młodych nad Jeziorem Lednickim.  Młodzież naszej parafii uczestniczyła w tym pięknym wydarzeniu naszej wiary.

19 czerwca 2017|

Bierzmowanie i święto patronów naszej Szkoły

9 czerwca w naszej parafii, przez udział w uroczystej Mszy Świętej pod przewodnictwem ks. abp. seniora Józefa Michalika, wraz z całą naszą szkołą, oddaliśmy cześć patronom naszej szkoły bł. o. Achillesowi Puchale i płk. Leopoldowi Lisie Kuli. Podczas Eucharystii ks. Arcybiskup udzielił sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Zapraszamy do Galerii.

17 czerwca 2017|

Dzieci pierwszokomunijne na Kalwarii

26 Maja dzieci, które w tym roku po raz pierwszy uczestniczyły w pełni w ofierze Mszy świętej odwiedziły Kalwarię Pacławską. Wycieczka po uroczystościach pierwszej Komunii świętej przyniosła wiele radości. Wraz z opiekunami, Paniami wychowawczyniami, s. Urszulą, Rodzicami i ks. Piotrem, dzieci zawierzyły swoją drogę życia Matce Bożej. Udało się jeszcze odwiedzić Przemyśl - Muzeum Archidiecezjalne i Katedrę wraz z podziemiami. [...]

01 czerwca 2017|