1. Dzisiaj uroczystość I Komunii świętej – dziękujemy Panu Bogu za dar Eucharystii dla naszych dzieci.
  2. Dzieci będą przeżywać tzw. biały tydzień, a w sobotę udadzą się na pielgrzymkę dziękczynną wraz z rodzicami i ks. Marcinem do Kalwarii Pacławskiej.
  3. Za tydzień o 11 rocznica I Komunii św. dla dzieci z klas czwartych. Próba dla dzieci w poniedziałek o godz. 16, natomiast spowiedź w piątek od godz. 17.

4.W czwartek 23.05. od 17 wystawienie Najświętszego Sakramentu, o 18 różaniec z o. Pio połączony z nabożeństwem majowym i Msza św.

5.Bóg zapłać za ofiary na malowanie kościoła złożone na tacę w minioną niedzielę. Dziękuję również za ofiarę indywidualną.

  1. Prośba rodziców 22 letniego Kamila i ks. Proboszcza z Rakszawy: Zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe na rehabilitację naszego syna Kamila, który w ubiegłym roku doznał złamania kręgosłupa oraz uszkodzenia rdzenia kręgowego. Miesięczny koszt rehabilitacji to ok. 22 tys. zł. Będziemy wdzięczni za każdą ofiarowaną złotówkę. Pieniądze byłyby zbierane przy naszym kościele w przyszłą niedzielę. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. Szpital „Sanus” w Stalowej Woli oraz Wójt Gminy Łańcut zapraszają osoby powyżej 50 roku życia na bezpłatne badania w kierunku osteoporozy i konsultacje lekarskie oraz bezpłatne spotkanie w zakresie profilaktyki raka piersi, zapalenia stawów i osteoporozy. Spotkanie odbędzie się 21 maja (wtorek) w Ośrodku Kultury w Kosinie. Badania będą prowadzone od 9-12, natomiast spotkanie z lekarzami zaplanowano na godz. 11. Badania odbędą się w ramach programów profilaktycznych finansowanych ze środków Unii Europejskiej i Ministra Zdrowia.
  3. Od soboty – 25.05. młodzież rozpocznie Nowennę przed przyjęciem sakramentu bierzmowania.
  4. Bardzo proszę tatusiów młodzieży z klas III Gimnazjum o przyjście w poniedziałek na godzinę 18:30 do czyszczenia daszków płotu z mchu przy starym kościele, by można go zabezpieczyć drewnochronem. Proszę zabrać ze sobą szczotki druciane.