1. Dzisiaj Niedziela adoracyjna, o 15.30 nabożeństwo różańcowe, zmiana tajemnic i Msza św. Dziś rozpoczyna się tydzień trzeźwości. Dziś o 17 konferencja przedmałżeńska.
  2. W środę rozpoczynamy czas Wielkiego Postu. W tym dniu obowiązuje post ścisły – ilościowy (od18-60 lat) i jakościowy (bez mięsa). Msze św. w naszym kościele z posypaniem głów popiołem o 6:45; 9 oraz 17:30. Zbieramy ofiarę na tacę jako jałmużna postna.

3.W tym tygodniu I czwartek – adoracja od 16:30. Po Mszy św. wieczornej zbiórka ministrantów.

  1. W piątek Droga Krzyżowa po rannej Mszy św. oraz wieczorem o 17:00 i 19- prowadzi Rycerstwo.
  2. W piątek o 9:00 będzie dodatkowa Msza św. pod przewodnictwem ks. Abpa Adama Szala z racji 100 rocznicy śmierci płk Leopolda Lisa Kuli. We Mszy św. weźmie udział społeczność szkolna, wojsko, zaproszeni goście oraz zapraszamy wszystkich parafian. Po Mszy przemarsz pod szkołę na dalszy ciąg uroczystości.

6.Również w piątek – 8.03. wypada Dzień Kobiet, pamiętajmy i Bogu powierzajmy wszystkie Panie.

  1. W sobotę po Mszy św. wieczornej Nowenna do bł. Achillesa i zebranie Akcji Katolickiej na plebanii.
  2. W przyszłą Niedzielę o 15 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja relikwii Krzyża św. poprzez ucałowanie, a o 15:30 uroczyste Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym.

9.Za tydzień II Niedziela miesiąca- składka na malowanie kościoła i prace prowadzone przy kanalizacji z kaplicy cmentarnej.

  1. W przyszłą Niedzielę na Mszy św. o godz. 11 będzie poświęcenie paten jako daru ołtarza rodziców dzieci I Komunijnych oraz przyjęcie kandydatów do grona ministrantów. We wtorek zapraszamy ich na zbiórkę na 16.30.
  2. Od poniedziałku do piątku w biurze Sołtysa w godz. 8-16 będzie można zapoznać się z projektem kartograficznym gruntów i budynków przeprowadzonym w grudniu przez geodetów. Szczegóły w gablocie.
  3. W minionym tygodniu zmarli: śp. Józef Drozd, śp. Stanisław Kadlof oraz śp. Maria Hołub. Dobry Jezu…