1. Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski rozpoczynający tydzień przeżywany ze św. Janem Pawłem II; 16.X. – we wtorek przypadnie 40 rocznica wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Dzisiaj zapraszamy do GOK-u na godz. 17 na przedstawienie: „Lolek z ciszy Niepokalanej”.
 2. Jutro o 8.30 Msza św. dla Zespołu Szkół z racji Dnia Papieskiego. Na 8 dzieci i młodzież przychodzą do szkoły i wspólnie wyjdziemy do kościoła. Zapraszamy także rodziców i wszystkich chętnych do udziału w tej Mszy św.
 3. Za tydzień przy kościele będziemy do skarbony zbierać ofiary na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin jako żywy pomnik św. Jana Pawła II.
 4. Codziennie Msze św. rano o 6.45 i wieczorem o 17.30. Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 5. W czwartek od 16.30 adoracja, o 17.30 różaniec i Msza św.

6.Dzisiejsza składka na kościół. Proszę o policzenie.

 1. Dzisiaj Dzień Nauczyciela – wyrażamy wdzięczność całemu naszemu Gronu Pedagogicznemu poprzez modlitwę .
 2. Jutro na różaniec i spotkanie formacyjne zapraszamy klasy VII.
 3. Jutro o 16.30 zbiórka kandydatów na ministrantów, a w środę zbiórka ministrantów. Różaniec w środę poprowadzi ŁAM.
 4. We wtorek Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia połączona z modlitwą o dobre przeżycie Rekolekcji Ewangelizacyjnych. Różaniec poprowadzi Rycerstwo Niepokalanej z racji 101 rocznicy założenia Rycerstwa.

11.W czwartek święto św. Łukasza – ewangelisty – modlimy się za całą służbę zdrowia.

 1. W gablocie jest wywieszona informacja o jutrzejszym spotkaniu w Wysokiej w sprawie ocieplania domów.
 2. W przyszłą Niedzielę będzie ogólnopolskie doroczne liczenie wiernych obecnych na Mszach św. i przystępujących do Komunii.
 3. Zachęcamy, by w tych dniach przygotować cmentarz na uroczystość Wszystkich Świętych, uważać na drogie stroiki, żeby nie zginęły.