1. Dzisiaj o 16 Msza św. i procesja na cmentarz. Zapraszamy.
  2. Jutro 1.10. rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. O 17. 30 Msza św. i Różaniec. Zachęcamy wszystkich do licznego uczestnictwa. Dzieci jutro otrzymają książeczki do wklejania obrazków i każdego dnia będą mogły przez to poznawać historię objawień Matki Bożej w Lourdes.
  3. W tym tygodniu:- I czwartek – adoracja od 16.30 i możliwość spowiedzi, o 17.30 Różaniec a potem Msza św.

– I piątek- spowiedź rano i po południu od 16.30; prosimy w zakrystii zapisać chorych

– I sobota – różaniec po Mszy św.

  1. Za tydzień I Niedziela miesiąca – adoracyjna. Prosimy Róże do adoracji: 7.00- św. Katarzyny, 9.00- M.B. Szkaplerznej; 11.00- M.B. Pocieszenia; 15.30 – św. Agaty. Po Różańcu zmiana tajemnic. Róża dziecięca będzie miała zmianę po Mszy św. o godz. 11.
  2. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie młodzieży na kurs przedmałżeński (na plebanii), natomiast o 14 spotkanie ŁAM- u.
  3. W dniu 6 października (sobota) w naszej parafii odbędzie się dzień skupienia Rycerstwa Niepokalanej diecezji przemyskiej. Rozpoczęcie w kościele o 9.30. W programie: Różaniec, konferencja, Msza św. z kazaniem. Zapraszamy również parafian do wspólnej modlitwy.
  4. We wtorek o 16.30 zbiórka kandydatów na ministrantów, a w środę o 16.30 zbiórka ministrantów.
  5. We wtorek na Mszę św., różaniec i spotkanie formacyjne zapraszamy kl. VIII i III Gimnazjum.
  6. Podziękowanie rodzinie Państwa Młodych za sprzątanie kościoła i dekoracje.

10.W dniu 3 października (środa) ok. godz. 14 będzie zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Sprzęt można składać na dolnym parkingu – gdzie była stara szkoła. Zbiórka przeznaczona jest na budowę szkoły w Kenii.

  1. Od jutra rozpoczniemy Msze św. gregoriańskie za śp. Annę Pelc.
  2. W minionym tygodniu zmarli: śp. Józefa Uchman i śp. Bolesław Kordas. Dobry Jezu…