1. Trwa oktawa Bożego Ciała- codziennie Msze św. o godz. 18, litania do NSPJ i procesja eucharystyczna . Dzieci komunijne zapraszamy w strojach pierwszokomunijnych. Dziewczynki prosimy o zbieranie kwiatów do sypania.
  2. W czwartek zakończenie oktawy, od 17 adoracja Najświętszego Sakramentu, o 18 Litania do NSPJ, procesja i Msza św. Na zakończenie poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci. (oczywiście będą cukierki)
  3. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – nie ma postu.
  4. W sobotę Niepokalanego Serca Maryi, wieczorem Nowenna do bł. Achillesa.
  5. W sobotę 9 czerwca Dyrekcja Zespołu Szkół w Kosinie i Komendant Hufca ZHP w Łańcucie zapraszają na uroczystości związane z dniem Patrona Szkoły oraz nadaniem sztandaru i imienia płk. Leopolda Lisa Kuli Hufcowi ZHP Łańcut. Msza św. o godz. 9, potem przemarsz na plac szkolny. O 16 koncert pieśni harcerskich i patriotycznych.
  6. Za tydzień składka na prace przy odnowie kościoła.
  7. W przyszłą niedzielę na sumie ks. Preis będzie świętował jubileusz 60 – lecia kapłaństwa.
  8. Bóg zapłać za ofiary złożone na kościół w minionym czasie.
  9. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę do Niepokalanowa. Zapisy do 10 czerwca.
  10. Za tydzień zapraszamy na Festyn Rodzinny. O 14 na stadionie mecz księża &lokalni działacze, a od 15.30 „Pod Dębem” wiele atrakcji m. in.: występy przedszkolaków, konkursy i zabawy z nagrodami, darmowe atrakcje dla dzieci, koncerty zespołów „Crazy Seven” oraz „Jak”. Na zakończenie zabawa.
  11. W minionym tygodniu zmarła śp. Beata Puczkowska – Kogut. Dobry Jezu…