1. Dzisiaj kończy się czas przyjęcia Komunii św. wielkanocnej – o godz. 11 dzieci z klas IV podziękują Panu Jezusowi w I rocznicę przyjęcia Komunii św .
 2. W czwartek Boże Ciało – Msze św. o godz. 7, 10 z procesją do 4 ołtarzy (prosimy o przygotowanie w zapowiadanych miejscach). O 15.30 ostatnie nabożeństwo majowe i Msza św.
 3. Wyjazd na koncert do Rzeszowa w czwartek o 17.30 z parkingu przy kościele. Proszę od ks. Krzysztofa odebrać zgody. Są jeszcze miejsca, można się zapisać w zakrystii.
 4. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. Proszę w zakrystii zapisać chorych. Spowiedź w piątek rano i po południu od 16.30.
 5. W piątek z racji oktawy Bożego Ciała abp Adam Szal udzielił dyspensy- można spożywać pokarmy mięsne. Jest to również Dzień DzieckaJ
 6. W oktawie Bożego Ciała zapraszamy na Msze św. i procesje na godz.18.
 7. W I sobotę różaniec o 17.30.
 8. Za tydzień I niedziela miesiąca – adoracyjna. Prosimy Róże do adoracji: 7- bł. Marianny, 9 – bł. Karoliny, 11 – św. Urszuli, 15.30 – M.B. Miłosierdzia.
 9. W przyszłą niedzielę procesja po sumie, a o 15.30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic. O 14 spotkanie ŁAM.
 10. Podczas procesji figurę św. Józefa będą nosić należący do Róży św. Maksymiliana, a św. Antoniego należący do Róży św. Stanisława. Inni mogą się również dołączyć.
 11. Do kapliczki przy kościele św. Sebastiana został zamontowany krzyż chromoniklowy wykonany gratis przez Sławomira i Michała Sobolewskich a zamontowany przez p. Jana i p. Stanisława.
 12. We wtorek po Mszy św. wieczornej zbiórka ministrantów.
 13. Od 1 czerwca będziemy sprawowali Msze św. gregoriańskie za śp. Edwarda Dwornik, w Ustrzykach Dln. ks. Piotr za śp. Józefa Bester, a w Szczepańcowej ks. Antoni Michno za śp. Stanisława Zielińskiego.
 14. 10 czerwca planowany jest wzorem lat ubiegłych Festyn Rodzinny. Szczegóły za tydzień i na plakatach.
 15. W minionym tygodniu zmarli śp. Zofia Markowicz i śp. Konrad Szajnar. Dobry Jezu….