1. Dzisiaj tzw. czarna Niedziela – zasłaniamy krzyż, by w Wielki Piątek uroczyście go odsłonić i poświęcić. O 15 Adoracja Krzyża, Gorzkie Żale i Msza św.
 2. Jutro uroczystość św. Józefa – odpust w Rogóżnie.
 3. W piątek Droga Krzyżowa rano, a po południu odprawimy piękną modlitwę Drogi Krzyżowej przez wioskę – o godz. 17 Msza św. w kościele i po Mszy wyruszymy w kierunku starego kościółka. W czasie drogi będziemy odmawiali różaniec z o. Pio.
 4. W środę o godz. 18 w naszym kościele będzie wystawiana Męka Pańska: „Pasja oczami Marii Magdaleny” w wykonaniu młodzieży i chóru Fraza. Serdecznie zapraszamy.
 5. W czwartek od 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.
 6. Za tydzień Niedziela Palmowa – o 11 procesja z palmami. Na Mszach św. będziemy zbierać składkę na kwiaty do Bożego Grobu.
 7. Za tydzień po Mszy św. wieczornej katecheza chrzcielna.
 8. Bóg zapłać za ofiary na malowanie kościoła złożone w minioną Niedzielę. Również została złożona ofiara indywidualna. Bóg zapłać.
 9. Wyjazd młodzieży na Spotkanie Młodych do Radymna w piątek o godz. 14 z parkingu przy kościele. Koszt przejazdu do Radymna i z powrotem- 30 zł.
 10. W zakrystii prosimy zapisać chorych, których odwiedzimy przed świętami w Wielką Środę.
 11. 23 marca (piątek) odbędzie się ekstremalna Droga Krzyżowa z Przeworska do Rzeszowa. Rozpocznie się ona o godz. 20 Mszą świętą w Sanktuarium Grobu Bożego w Przeworsku. Uczestnicy przechodzić będą przez naszą miejscowość. Zapisy dla chętnych na stronie internetowej wydarzenia.
 12. 7 kwietnia planowana jest pielgrzymka do Sokala na Ukrainie. Szczegóły na plakacie.