1. Dzisiaj Światowy Dzień Chorych- o 15.30 nabożeństwo dla starszych i chorych połączone z sakramentem namaszczenia chorych i Msza św. Rozpoczynamy tydzień modlitw o trzeźwość w naszych rodzinach.
  2. We wtorek 13.02. po Mszy św. wieczornej różaniec fatimski i spotkanie Rycerstwa Niepokalanej dorosłych.
  3. W środę 14.02. – Popielec. W tym dniu obowiązuje post ścisły ( nie spożywamy mięsa i trzy posiłki w ciągu dnia). Czasem łamiemy post piątkowy więc niech Środa Popielcowa będzie tym bardziej wynagrodzeniem. Msze św. z posypaniem głów popiołem o 6.45; 9 i 17.30. W tym dniu zbieramy na tacę jałmużnę postną.
  4. W czwartek od 16.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W piątek 16.02. po wieczornej Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia i spotkanie Akcji Katolickiej.
  6. W każdy piątek Wielkiego Postu Droga Krzyżowa po rannej Mszy św. oraz wieczorem o 17 i 19, natomiast w Niedziele po Mszy św. o 9.
  7. W Niedzielę o 15 adoracja krzyża, o 15.30 uroczyste Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  8. Za tydzień w Niedzielę – 18.02.- w naszej parafii będziemy gościć ks. Kazimierza Szałaja pracującego na co dzień na Ukrainie. Po Mszach świętych będzie zbierał ofiary do puszek.
  9. Dzisiaj zbieramy ofiary na Kościół – proszę o policzenie.
  10. Zapisy do Przedszkola dzieci w wieku od 3 do 6 lat będą odbywały się od 16-28 lutego w Przedszkolu. Zainteresowanych rodziców prosi się o wybranie z Przedszkola stosownych dokumentów i złożenie ich w powyższym terminie.
  11. Dzisiaj w hali MOSiR w Łańcucie od 14.30 odbędzie się turniej piłki nożnej z udziałem drużyn księży, policji, straży pożarnej, muzeum zamku, samorządowców. W programie m.in. ogłoszenie wyników na sportowca roku 2017 ziemi łańcuckiej oraz licytacja upominków dla bardzo chorej małej Wiktorii. Zapraszamy.