1. Kończymy tydzień poświęcony Janowi Pawłowi II, jutro 39 rocznica Jego wyboru na Stolicę Piotrową. Przy kościele zbieramy ofiary na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin jako żywy pomnik Papieża.
  2. Dzisiaj w GOK-u o 17.30 piękny spektakl w wykonaniu naszej młodzieży zatytułowany: „Lolek z ciszy Niepokalanej”. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Po przedstawieniu będzie można złożyć datki do puszki dla głodujących w Gruzji tzw. „Miska zupy dla Gruzji”.
  3. Dzisiaj odbywa się doroczne liczenie wiernych w kościołach w całej Polsce.
  4. Dziękujemy za ofiary złożone w minioną Niedzielę na tacę – złożyliście 21 131 zł., w tym ofiara w kopercie 600 zł. od rodziny z nr 794. Ponadto uczestnicy pielgrzymki „Różaniec do granic” do Wielkich Oczu złożyli 510 zł.
  5. Jutro Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia połączona z różańcem ze św. Maksymilianem na zakończenie świętowania jubileuszu 100 lecia Rycerstwa Niepokalanej oraz po różańcu występ młodzieży należącej do Rycerstwa.
  6. W środę świętego Łukasza – ewangelisty, patrona służby zdrowia.
  7. Zbiórka kandydatów na ministrantów w środę o 16.15.
  8. W czwartek od 16.30 adoracja Najświętszego sakramentu, 17.30 – różaniec i Msza św.
  9. W sobotę do katedry w Przemyślu zaproszeni są wszyscy należący do Dzieła Pomocy Powołaniom.
  10. Projekt „Cyfrowa szansa” zaprasza na bezpłatne kursy komputerowe z zakresu pakietu biurowego i obsługi komputera. W projekcie może wziąć udział każdy kto ukończył 25 lat i nie posiada wyższego wykształcenia. Można również zapisywać się na bezpłatny kurs języka angielskiego. Szczegółowe informacje i zapisy w Ośrodku Kultury.
  11. Powoli zbliżamy się do uroczystości Wszystkich Świętych, prosimy o posprzątanie cmentarza, wyrzucenie śmieci do kontenera. Z tyłu na stoliku są już wyłożone kartki na tzw. „Wypominki”. Tak jak w roku poprzednim na kartkach są daty, aby każdy wiedział kiedy będziemy się modlić za zmarłych z konkretnej rodziny i mógł w tej modlitwie uczestniczyć. Ponadto raz w tygodniu będzie odprawiona Msza św. za zmarłych polecanych w Wypominkach.