1. Dzisiaj Niedziela środków społecznego przekazu – składka przeznaczona na nasze diecezjalne Radio Fara.
 2. Jutro święto św. Stanisława Kostki – Patrona dzieci i młodzieży. W czwartek święto św. Mateusza – apostoła i ewangelisty – od godz. 17 adoracja Najświętszego Sakramentu.
 3. Codziennie Msze św. 6.45 i 18.
 4. W tym tygodniu przeżywamy tzw. suche dni – modlimy się szczególnie za dzieci i młodzież.
 5. W sobotę 23 września po Mszy św. wieczornej różaniec ze św. ojcem Pio.
 6. Dziękuję za ofiary złożone na kościół w minioną Niedzielę – zebraliśmy 19176 zł i 50 gr. oraz 2 dolary.
 7. W przyszłą Niedzielę o 16 Msza św. i procesja na cmentarz w czasie której poświęcimy nagrobek ks. Prałata Jana Rybaka. Po procesji katecheza chrzcielna na plebanii.
 8. W poniedziałek na Mszę św. wieczorną zapraszamy uczniów klas III Gimnazjum wraz z rodzicami. Po Mszy św. spotkanie w kościele.
 9. Przypominamy, że Akcja Katolicka oraz ŁAM organizuje wyjazd w dniu 7 października do Wielkich Oczu na ogólnopolską modlitwę „Różaniec do granic”. Prosimy o zapisywanie się w zakrystii, koszt ok. 30 zł.

   10.We wtorek  na godz. 16.30 zapraszamy kandydatów na ministrantów- szczególnie chłopców z klas czwartych, ale także starszych.

 1. Z tyłu na stoliku są wyłożone kartki na których można składać podpisy pod obywatelskim projektem ustawy, który ma na celu zatrzymanie zabijania chorych nienarodzonych dzieci. Podpisy mogą składać osoby, które ukończyły 18 rok życia. Potrzebny jest numer Pesel oraz pełna nazwa miejscowości. Kartki będą wyłożone do następnej Niedzieli.
 2. Msze św. gregoriańskie za śp. Annę Szal będą odprawione w parafii Szczepańcowa przez ks. Antoniego Michnę od 25 września.
 3. Intencja za śp. Zofię Dązbłaż, która miała być odprawiona w czwartek wieczorem, będzie rano.
 4. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Grzegorza Szaluś. Dobry Jezu…