1.Dzisiaj niedziela adoracyjna- dziękujemy Panu Bogu za czas wakacji i prosimy o Boże błogosławieństwo dla uczniów, nauczycieli i rodziców w nowym roku szkolnym.

  1. Rozpoczęcie nowego roku szkolnego jutro Mszą św. o godz. 8. Uczniowie sami bądź z rodzicami przychodzą prosto do kościoła. Po zakończonej uroczystości w kościele dzieci klas zerowych i pierwszych idą do szkoły z rodzicami, a od klasy II Szkoły Podstawowej z wychowawcami.
  2. W tym tygodniu Msze św. rano o 6.45 i wieczorem o 18.
  3. W minioną niedzielę złożyliście 5120 zł. na pomoc dla poszkodowanych przez nawałnice – pieniądze zostały przekazane do Caritas.
  4. W tym tygodniu I czwartek miesiąca – od godz. 17 adoracja.
  5. W piątek – 8. 09. święto Narodzenia NMP (Matki Bożej Siewnej). Na Mszach św. poświęcenie ziarna.
  6. W sobotę po Mszy św. wieczornej Nowenna do błog. Achillesa i zebranie Akcji Katolickiej na plebanii.
  7. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na malowanie kościoła i chodnik.
  8. 23 września w ośrodku zdrowia odbędą się bezpłatne badania dla osób ze schorzeniami kręgosłupa i innymi wadami narządów ruchu – szczegóły na plakacie.
  9. W środę po Mszy św. wieczornej zbiórka ministrantów ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, w piątek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie oazowe młodzież klasy VII, młodzież gimnazjalną a także szkół średnich, szczególnie tych którzy w czerwcu przyjęli bierzmowanie, natomiast w sobotę zapraszamy na spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.