1. Przeżywamy ostatnią Niedzielę czerwca. Dzisiaj o godz. 14:00 Msza pogrzebowa + Romana Piątek. O godz. 16:00 Msza święta i procesja na cmentarz.
  – po raz kolejny na naszym cmentarzu giną kwiaty i znicze
  – dziś do skarbony zbieramy ofiary na Światowe Dni Młodzieży
  w Krakowie
 2. W środę (29.06) Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte w tym dniu: 7:00, 9:00, 11:00 i 18:00. Po Mszy wieczornej spotkanie Rady Parafialnej na plebani.
 3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź
  w tych dniach rano i wieczorem od godz. 17:00. Prosimy o zapisywanie chorych na pierwszy piątek. W sobotę po Mszy wieczornej modlitwa różańcowa.
 4. W przyszłą pierwszą Niedzielę miesiąca, adorację podejmą Róże:
  7:00 – św. Heleny, 9:00 – św. Brygidy, 11:00 – Macierzyństwa NMP, 15:30 – Matki Bożej Różańcowej. Zmiana tajemnic różańcowych.
 5. 1 Lipca rozpoczęcie Mszy świętych gregoriańskich za Józefa Uchman.
 6. Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, jak również do duchowego pielgrzymowania. Na stoliku pod chórem można zostawiać intencje modlitewne, które pielgrzymi z naszej parafii będą omadlać podczas pielgrzymiego szlaku.
 7. W najbliższą sobotę / 2 lipca br./ w Ośrodku Kultury w Kosinie począwszy od godziny 9.00 odbędzie się Akcja Honorowego Krwiodawstwa. Organizatorzy proszą honorowych krwiodawców oraz osoby, które chciałyby oddać krew po raz pierwszy o udział w tej Akcji
  i oddanie krwi. Podczas akcji będzie również możliwość zarejestrowania się jako potencjalny dawcy szpiku kostnego.
 8. Informujemy, że w każdą pierwszą Niedzielę miesiąca, podczas rozpoczęcia Mszy świętych odbywać się będzie poświęcenie dewocjonaliów (pamiątek religijnych, medalików). Można je będzie wykładać na stoliku pod chórem.
 9. Zarząd Dróg Powiatowych informuje o utrudnieniach w ruchu na drodze powiatowej (od Szkoły w kierunku Małodobrej) w dniach 27-30 czerwca.
 10. Zaproszenie absolwentów Zespołu Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika, (Ekonimik) w Łańcucie na 75-lecie, które odbędzie się 8 października 2016. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
 11. W naszych modlitwach polecajmy zmarłych w tym tygodniu parafian:
  + Janinę Machniak, + Janinę Michno,+ Roman Piątek, Danutę Uchman (pogrzeb jutro o 10:00).