1. Dziś Niedziela Męki Pańskiej, która wprowadza nas w tajemnicę Wielkiego Tygodnia. O 15 adoracja krzyża i ostatnie Gorzkie Żale. Zapraszamy.
 2. W poniedziałek i wtorek spowiedź w Łańcucie – Farze.
 3. We wtorek po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia.

4.W środę od 8 odwiedzimy chorych – proszę zapisać w zakrystii.

5.Dziś zbieramy ofiary na malowanie kościoła i kwiaty do Bożego Grobu. Proszę o policzenie. Bóg zapłać za ofiary na malowanie.

 1. Zostały zakupione dwa marmurowe kwietniki. Koszt jednego to 2,5 tys. zł. Jeden został ufundowany przez rodzinę, Bóg zapłać.
 2. Triduum Paschalne:

Wielki Czwartek – dzień ustanowienia Eucharystii i kapłaństwa. Msza Wieczerzy Pańskiej o 18- (zbieramy w tym dniu ofiary). Po Mszy św. przeniesienie Pana Jezusa do Ciemnicy i adoracja do godz. 23.

Wielki Piątek– dzień śmierci Pana Jezusa, post ścisły. Adoracja od godz. 6; o17:15 rozpoczęcie Nowenny do Bożego Miłosierdzia,17:30 – droga krzyżowa; o 18 – uroczysta Liturgia na cześć Męki Pańskiej i przeniesienie Pana Jezusa do grobu, adoracja do 23. Po nabożeństwie Gorzkie Żale, adoracja krzyża przez ucałowanie, a także przez całą Wielką Sobotę. Ofiary zebrane przy adoracji krzyża są przeznaczone na renowację zabytków w Ziemi Świętej.

Wielka Sobota– od 6 adoracja; święcenie pokarmów w kościele o godz: 9, 10, 11, 12, 14. Przy starym kościółku o 13 i przy sklepie na Górnej Kosinie o 13:15. O 18:45 Nowenna do Bożego Miłosierdzia, o 19 rozpoczęcie Wigilii Paschalnej z poświęceniem ognia i wody. Prosimy zabrać świece.

 1. Wielkanoc –uroczysta Rezurekcja o 6, następnie Msze św. o 11 i 14. O 13:45 Nowenna do Bożego Miłosierdzia. Na procesję do światła i feretronów prosimy Roże św. Sebastiana i bł. Achillesa.
 2. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. o 7, 9, 11, 14 (o 13:45 – Nowenna).
 3. Od 21. 04. będziemy sprawować Msze św. gregoriańskie za śp. Józefę Uchman.
 4. Bardzo prosimy Rodziców młodzieży z kl. VIII o pomoc w posprzątaniu kościoła przed świętami we wtorek na godz. 16.
 5. W środę o 16 zbiórka ministrantów i lektorów. Obecność obowiązkowa.
 6. O. Roman dziękuje za wszelkie ofiary za książki przeznaczone na studnie.
 7. 1 maja organizowana jest pielgrzymka do Niżankowic. Szczegóły w gablocie.