1. Dziś tzw. Czarna Niedziela, zasłaniamy krzyż, by w Wielki Piątek uroczyście go odsłonić.
  2. Rozpoczęliśmy rekolekcje parafialne. Znajdźmy czas na uczestnictwo nie tylko dzisiaj, ale też jutro i we wtorek. W czasie rekolekcji ranne Msze św. o godz. 8 (nie ma Mszy o 6:45),wieczorem o 18, a w pozostałe dni 6:45 i 18.
  3. Jutro Msze św. z naukami ogólnymi, po Mszy wieczornej nauka dla rodziców, we wtorek na 8 rano zapraszamy starszych i chorych, wcześniej będą mogli skorzystać ze spowiedzi. Dla pozostałych parafian spowiedź we wtorek od 9-11:30 z przerwą od 10-10:30; oraz od 15-18, z przerwą od 16:30 -17.

4.Rekolekcje szkolne: Jutro wszystkie dzieci i młodzież z Zespołu Szkół przychodzą bezpośrednio do kościoła na 9:15 i będą mieć wypełniony czas do 11:30. Prosimy rodziców młodszych dzieci o zapewnienie bezpiecznego dotarcia do kościoła i odebranie ich o 11:30. Plan na wtorek zostanie uczniom podany jutro i opublikowany na stronie parafii i szkoły w zależności od rozwoju sytuacji. Na jutro prosimy o przyniesienie do kościoła gadżetów kibica np. szalików. Jednocześnie przypominamy, że Przedszkole i klasy zerowe idą do szkoły i mają swoje zajęcia.

5.We wtorek po Mszy św. wieczornej Nowenna do bł. Achillesa.

  1. W piątek droga krzyżowa po rannej Mszy św., a po południu Msza św. o 18 i droga krzyżowa do starego kościółka – serdecznie wszystkich zapraszamy, a młodzież klas VI, VII, VIII i 3 Gimnazjum przychodzi w ramach spotkań formacyjnych.
  2. W piątek wyjazd na SMAP ok. godz. 13 z parkingu przy kościele.
  3. W sobotę różaniec fatimski po Mszy św. wieczornej i spotkanie Rycerstwa Niepokalanej dorosłych.
  4. Za tydzień Niedziela Palmowa – poświęcenie palm na każdej Mszy świętej, a o 11 uroczysta procesja z palmami wokół kościoła.
  5. Za tydzień również wypada II niedziela miesiąca- składka na malowanie kościoła, a także jak co roku w Niedzielę Palmową na kwiaty do Bożego Grobu.
  6. W przyszłą Niedzielę o 14 spotkanie ŁAM.
  7. Bóg zapłać za ofiary na malowanie kościoła od chorych z I piątku.