Pon. 14.01.

6:45    1) +Zbigniew Tomaszek (gr.)

2) +Antonina Prajs – od wnuka Kamila z rodziną

3) +Aniela Wierzbińska – od rodziny Szupernak z Soniny – w domu bł. Achillesa

17:30 1) W intencji misji

Wt. 15.01.

6:45   1) +Zbigniew Tomaszek (gr.)

2) +Michalina Urban – od koleżanek i kolegów z pracy synowej Teresy

             3) +Antonina Prajs – od rodziny Harpulów- w domu bł. Achillesa

17:30 1)+Tadeusz                     

Śr. 16.01.

6:45    1) +Zbigniew Tomaszek (gr.)

2) +Julian Kordas – od rodziny Szczepańskich

             3) +Michalina Urban – od koleżanek i kolegów z pracy synowej Teresy – w domu bł. Achillesa      

17:30  1) +Józef Sobolewski – od syna Damiana z rodziną

2) +Stanisław Zieliński – 1 rocz. śmierci         

Czw. 17.01.

6:45   1) +Zbigniew Tomaszek (gr.)

2) +Michalina Urban – od rodziny Guzków

17:30  1)+Julian Kordas – od Haliny i Dominiki Kordas

2)W intencji Maksymiliana w 7 rocz. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błog., opiekę Matki Bożej, Anioła Stróża oraz zdrowie i dary Ducha Świętego

   Pt.
18.01.
6:45  1) +Zbigniew Tomaszek (gr.)

              2) +Julian Kordas – od Haliny i Dominiki Kordas

17:30  1) +Michalina Urban – od syna Bogdana

               2) +Janina

Sob. 19.01.

6:45   1) +Julian Kordas – od Małgorzaty i Marka Kordas

2) +Mieczysław Janda – od sąsiadki Kazimiery Machniak

3) +Zbigniew Tomaszek (gr.)  – w domu bł. Achillesa      

17:30  1) +Aniela Wierzbińska – od wnuka Piotra z rodziną

2)++Władysława(f), Bolesław, Albina Wierzbińscy

 

Niedz. 20.01.

7:00    1)++Agata i Roman Pelc

2) +Zbigniew Tomaszek (gr.)- w domu bł. Achillesa       

9:00    1) +Julian Kordas – od rodziny Gwizdaków

2) +Genowefa Watrach – 5 rocz. śmierci

11:00  1)+Bolesław Jakielaszek – 4 rocz. śmierci

2)+Jan Tomaszek – od żony z rodziną

3) Za parafian

16:00  1) ++Stefania i Jan Dulęba

2)W intencji Antoniego i Agaty w 30 rocz. ślubu – dziękczynna z prośbą o Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski na dalsze wspólne życie