1. Dzisiaj o 15.30 Różaniec z ojcem Pio.

2.Jutro 24.12. – wigilijny dzień – ostatnie Roraty o 6. Zachowajmy w tym dniu tradycyjny post. Wieczorem przy wigilijnym stole odczytajmy fragment z ewangelii św. Łukasza o narodzeniu Jezusa. Dzielmy się opłatkiem, składając sobie życzenia i niech ta podniosła atmosfera świąt jednoczy nasze rodziny. O północy zapraszamy wszystkich na Pasterkę.

  1. Przed Pasterką od 23.15 młodzież będzie prowadziła czuwanie przy żłóbku połączone z kolędowaniem.

4.We wtorek 25.12.- Boże Narodzenie- Msze św. o 7, 9, i 11. Nie ma Mszy popołudniowej. Tak samo będzie w święto św. Szczepana. W tym dniu poświęcimy owies.

  1. Są jeszcze świece na stół wigilijny, a w zakrystii opłatki.
  2. W czwartek św. Jana Apostoła. Msze o 6.45 i 17.30 z poświęceniem wina. Od 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.

7.Taca z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Ochrony Życia, natomiast ze świętego Szczepana na KUL i Seminarium Duchowne w Przemyślu.

  1. Został zamontowany odnowiony żyrandol przy głównym ołtarzu.
  2. Dziękuję za ofiary na kościół.
  3. Dziękuję za piękne choinki do kościoła ofiarowane przez rodzinę Kordasów i Maciejewskich oraz za gałązki na stroiki rodzinie Kątek.
  4. W piątek -28.12. na świętych Młodzianków rozpoczniemy wizytę duszpasterską od godz. 9. W tym dniu Msza św. tylko rano o 6.45. Kolędę będziemy kontynuować również w sobotę od 9, ale w tym dniu będzie również Msza św. wieczorna o 17.30.
  5. 29 grudnia organizowana jest pielgrzymka do Niżankowic. Szczegóły na plakacie.
  6. Organizacje wiejskie zapraszają wszystkich na spotkanie opłatkowe do Ośrodka Kultury w dniu 12 stycznia na godz. 15. Zapisy do 7 stycznia.
  7. W minionym tygodniu zmarła śp. Maria Uchman. Dobry Jezu…