1. Wchodzimy dzisiaj w czas Adwentu, który przygotowuje nas na święta Bożego Narodzenia, a także w nowy rok liturgiczny przeżywany pod hasłem: „W mocy Bożego Ducha”. Codziennie Roraty o 6.00- zachęcamy do licznego uczestnictwa. Dla dzieci jak w latach ubiegłych wiele niespodzianek. Wieczorna Msza św. o 17.30.

2.Dzisiaj o 15.30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic, a dla róży dziecięcej po sumie. O 14 spotkanie ŁAM -u.

 1. Za tydzień Niedziela adoracyjna. Prosimy Róże do światła: 7- św. Heleny, 9- św. Brygidy, 11- Matki Bożej Różańcowej i 15.30 na Nowennie do bł. Achillesa- Macierzyństwa NMP.
 2. W I czwartek od 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, a także możliwość spowiedzi.
 3. W I piątek spowiedź od 5.30 i po południu od 16. Chorych odwiedzimy od 8.30, proszę zapisać w zakrystii. Również do chorych pojedziemy jeszcze przed świętami 20 grudnia.
 4. Spowiedź parafialna przed świętami będzie u nas 17 grudnia (poniedziałek).

7.Z tyłu na stoliku są wyłożone świece „Caritas” na stół wigilijny. Ofiary za świece przeznaczone dla potrzebujących dzieci. Natomiast w zakrystii można nabyć opłatki

 1. W sobotę uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o 7, 9, 11 z poświęceniem medalików dla dzieci klasy III oraz o 17.30. Po sumie od 12-13 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i tzw. godzina łaski.
 2. Za tydzień II Niedziela miesiąca – zbieramy ofiary na malowanie kościoła. Po sumie zebranie Akcji Katolickiej na plebanii, a po wieczornej Mszy św. katecheza przedmałżeńska dla młodzieży.
 3. W środę o 16 zbiórka ministrantów.
 4. Koło Emerytów i Rencistów zaprasza na spotkanie z lekarzem i dietetykiem w dniu 5 grudnia o godz. 16 w Ośrodku Kultury. Szczegóły na plakacie.
 5. Za tydzień przy kościele młodzież będzie rozprowadzać gipsowe figurki świąteczne. Dowolne ofiary przeznaczone na fundusz młodzieżowy.
 6. Msza św. w intencji ofiarodawców i ich rodzin, którzy pomagali w organizacji rekolekcji ewangelizacyjnych w szkole- w sobotę o 9.
 7. Pytanie na Roraty na 3.XII.: Pod jakim hasłem przeżywany będzie obecny rok liturgiczny?