1.W 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości dziękujemy Panu Bogu za dar wolności i modlimy się za naszą Ojczyznę. Na kościele została zamontowana tablica upamiętniająca to wydarzenie. Dziękujemy p. Januszowi Bestrowi za pomysł i jego konsekwentne realizowanie, a wszystkim organizacjom działającym w Kosinie za ufundowanie tej tablicy i tabliczek przy dębach.

  1. Codziennie o 17 różaniec z Wypominkami za zmarłych i Msza św.
  2. W czwartek od 16.30 adoracja Najświętszego sakramentu, o 17 różaniec i Msza św.
  3. W piątek uroczystość odpustowa Matki Bożej Miłosierdzia. Msze św. o 7, 11 i 17.30. Na godz. 11 zapraszamy całą społeczność szkolną, gdyż w tym dniu jest to dla uczniów dzień wolny od zajęć. O godz. 17 różaniec z wypominkami i Nowenna do M.B. Miłosierdzia. W tym dniu nie obowiązuje post!!!

5.Również w piątek 16 listopada rozpoczynają się rekolekcje ewangelizacyjne. Początek w szkole od godz. 17.30, a szczegółowy program podany jest na stronie Parafii.

  1. W piątek po Mszy św. wieczornej ok.18.30 zebranie Rady Parafialnej na plebanii. Proszę wszystkich o przybycie.

7.We wtorek o 16 spotkanie ministrantów.

  1. We wtorek różaniec fatimski połączony z wypominkami o 17. Po Mszy św. spotkanie Rycerstwa Niepokalanej dorosłych. W modlitwie i spotkaniu wezmą też udział wspólnoty z Rogóżna i Wysokiej.
  2. Bóg zapłać Róży Matki Bożej Miłosierdzia i św. Brygidy za ofiarę na światło, oraz Rodzinie za ofiarę na kościół.
  3. Dzisiaj zbieramy ofiary na prace w kościele. Bóg zapłać.
  4. Powoli przygotowujemy się już do Orszaku Trzech Króli. Bardzo prosimy ponownie w tym roku włączyć się w głosowanie na wielbłąda, gdyż nawet w przypadku porażki, każdy głos to dodatkowe korony dla nas i bardziej barwny Orszak. Z tyłu na stoliku są wyłożone karteczki informujące o tym jak głosować. Prosimy o zabranie ich i oddanie głosu.