1. Dzisiaj przeżywamy rocznicę poświęcenia kościoła. Jest to równocześnie dzień solidarności z kościołem prześladowanym – w tym roku modlimy się szczególnie za chrześcijan w Pakistanie.
  2. Zbliżamy się do Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego. Porządek Mszy św. w te dni:

– 1 listopada o 7, 9, 11, i o 14 z procesją na cmentarz

– 2 listopada  o 6.45, o 9 z procesją na cmentarz, o 15 z procesją na cmentarz, o 17.30 – różaniec z Wypominkami i Msza św.

– w pozostałe dni tygodnia Msze św. rano 6.45 i wieczorem o 17.30 różaniec z Wypominkami i Msza św.

  1. W uroczystość Wszystkich Świętych harcerze na cmentarzu będą zbierać ofiary do puszek dla Caritas na pomoc najbiedniejszym
  2. W zakrystii prosimy zapisać chorych na I piątek, a odwiedzimy ich od 10.30.
  3. Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi, aby móc zyskiwać odpusty za zmarłych. Możliwość spowiedzi jak zawsze przed Mszą św. rano i wieczorem a w środę od 16.30.
  4. Za tydzień w Niedzielę będziemy gościć księdza, który wygłosi Słowo Boże przygotowujące nas do rekolekcji ewangelizacyjnych.
  5. Podziękowanie za prace przy kościele i kościółku.
  6. Bóg zapłać za ofiarę na kościół oraz Różom: św. Heleny, św. Sebastiana, Matki Bożej Bolesnej, św. Urszuli, Macierzyństwa NMP, św. Maksymiliana Kolbe, bł. Achillesa, św. Weroniki.
  7. 10 listopada organizowana jest pielgrzymka do Nowego Miasta na Ukrainie – szczegóły w gablocie.
  8. Od 1 listopada będziemy sprawować Msze św. gregoriańskie za śp. Janinę Okrzywa, a w Lublinie będą Msze gregoriańskie za śp. Anielę Wierzbińską.
  9. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Rolników w cenie 25 zł.