1. Dzisiaj w naszej parafii o godz. 16 posłanie na misje ks. Antoniego, którego wraz z przybyłymi kapłanami pobłogosławi ks. Arcybiskup Adam Szal. O 15.30 różaniec z o. Pio. Zapraszamy.
  2. W sobotę świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. W tym dniu również wyjazd na Pielgrzymkę Róż Różańcowych do Kalwarii Pacławskiej z parkingu przy kościele o 8.15. Są jeszcze wolne miejsca.
  3. Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym –tymi słowami serdecznie  zapraszamy do udziału w rekolekcjach ewangelizacyjnych które odbędą się 16,17,18 listopada w naszej parafii. Rozpoczną się w szkole  w piątek wieczorem o 17.30 bo tam będą głoszone konferencje a w kościele będziemy się spotykać tylko na Mszy Św. Rekolekcje poprowadzi ksiądz Marek Zajdel proboszcz parafii pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Rymanowie Zdroju ceniony rekolekcjonista. Zapraszamy na ten szczególny czas pogłębienia więzi z Bogiem wszystkich parafian osoby starsze i małżeństwa młodzież i dzieci gdyż do nich też będzie kierowane słowo Boże. Wszystkim uczestnikom zapewnione będzie wyżywienie (ciepły posiłek) oraz opieka nad dziećmi.
  4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11 poświęcenie i rozdanie różańców dla dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii św.
  5. Msze św. codziennie rano 6.45 i po południu o18. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.
  6. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie Rycerstwa Niepokalanej dorosłych.
  7. W przyszła niedzielę po Mszy św. wieczornej o godz. 16 procesja na cmentarz z modlitwami za zmarłych. Prosimy o posprzątanie na grobach swoich bliskich. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Po procesji katecheza chrzcielna.
  8. Podziękowanie rodzinom Państwa Młodych za sprzątanie kościoła i dekoracje.
  9. W przyszłą niedzielę 30.09 odbędzie się zebranie wiejskie w Ośrodku Kultury. Szczegóły na plakacie.
  10. W minionym tygodniu zmarł śp. Tadeusz Markowicz. Dobry Jezu…