1. Przeżywamy Triduum przed świętem św. Stanisława Kostki. O 15.30 Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia połączona z modlitwą w intencji rekolekcji ewangelizacyjnych w Kosinie.
 2. Dzisiaj zbieramy ofiary dla ks. Antoniego wyjeżdżającego na misje do Ekwadoru, a taca przeznaczona na diecezjalne radio „Fara”. W przyszłą Niedzielę zapraszamy na Mszę św. o 16 podczas której ks. Arcybiskup Adam Szal pobłogosławi ks. Antoniemu. O 15.30 różaniec z o. Pio.
 3. Jutro na Mszę św. wieczorną i spotkanie zapraszamy młodzież III klas Gimnazjum.
 4. We wtorek świętego Stanisława Kostki- patrona dzieci i młodzieży, na Mszę św. zapraszamy całą społeczność szkolną i młodzież ponadgimnazjalną.
 5. Msze św. codziennie rano 6.45 i po południu a. o18. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.
 6. W tym tygodniu przypadają tzw. suche dni – kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
 7. W piątek święto św. Mateusza – Apostoła i Ewangelisty.
 8. Przypominamy, że 29 września wyjazd na pielgrzymkę Róż Różańcowych do Kalwarii Pacławskiej. Zapisy w zakrystii do 20 września. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Program podany jest na stronie parafialnej.
 9. Podziękowanie rodzinom Państwa Młodych za sprzątanie kościoła i dekoracje.
 10. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w minioną niedzielę.
 11. W zakrystii można zapisywać się na kurs przedmałżeński – zachęcamy maturzystów i starszą młodzież. Szczegóły spotkań zostaną podane w późniejszym terminie.
 12. W minionym tygodniu zmarły: śp. Janina Wilk – pogrzeb odbył się w Dąbrowie Górniczej, śp. Helena Bar i śp. Władysława Machniak (pogrzeb dziś o 14.15). Dobry Jezu…