1. Dzisiaj dzień męczeństwa polskiego duchowieństwa w czasie II wojny światowej – w tym naszego bł. Achillesa. O 15.40 Nieszpory i Msza św.
 2. We wtorek rozpoczęcie nabożeństw majowych, o 18 Msza św. i po niej nabożeństwo. Zapraszamy wszystkich, szczególnie dzieci które mają przyjąć I Komunię i młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
 3. W czwartek – 3.05. – uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w każdą niedzielę, o 15.30 nabożeństwo majowe. Rozpoczynamy Nowennę przed sakramentem bierzmowania.
 4. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Możliwość spowiedzi codziennie a w piątek od 16.30.
 5. W piątek odwiedzimy chorych, prosimy zapisać ich w zakrystii. Również w tym dniu przypada wspomnienie św. Floriana – patrona strażaków.
 6. Ks. Abp Adam Szal udzielił na piątek dyspensy – można spożywać pokarmy mięsne.
 7. W piątek po Mszy św. wieczornej zbiórka ministrantów.
 8. W sobotę po Mszy św. wieczornej Różaniec.
 9. W sobotę o 10 w kościele próba dla dzieci z klas III przed I Komunią św.
 10. Za tydzień niedziela adoracyjna. Prosimy Róże do adoracji: 7 – Róża św. Brygidy, 9- Matki Bożej Różańcowej, 11- Macierzyństwa NMP, 15.30 – św. Zyty.
 11. W przyszłą niedzielę o 14 spotkanie ŁAM u, o 15.30 różaniec z majówką i zmiana tajemnic różańcowych.
 12. Bóg zapłać za ofiary na kościół.
 13. 7 lipca przy Zespole Szkół w Kosinie będzie organizowana już po raz czwarty akcja oddawania krwi. Szczegóły na stronie internetowej i wkrótce na plakatach.
 14. Od 1 maja będą sprawowane w Przemyślu Msze św. gregoriańskie za śp. Zofię Szczepańską, a w naszej parafii za śp. Józefę Wilk.
 15. Podziękowanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych, kandydatów do bierzmowania i p. Adamowi.