1. Dziś Niedziela Adoracyjna- niech Pan Jezus ukryty w Najświętszym Sakramencie jednoczy nas w miłości.
 2. Codziennie Msze św.: 6.45 i 17.30.
 3. We wtorek – 16.01. – Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia po wieczornej Mszy św.
 4. Ks. Krzysztof będzie kontynuował wizytę duszpasterską w poniedziałek, wtorek i być może jeszcze w środę od 15.
 5. Bóg zapłać za ofiarę na kościół: od rodziny w czasie kolędy.
 6. W czwartek od 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczniemy w tym dniu tydzień modlitw o jedność chrześcijan.
 7. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej proszę Panie o policzenie składki.
 8. W sobotę odpust ku czci św. Sebastiana. Msze św. w starym Kościółku o godz.: 9, 11, 15.30. Ostatnia Msza św. o 17.30 tutaj w kościele (św. Stanisława bpa)
 9. W przyszłą niedzielę po sumie odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu Orkiestry Dętej z Gaci. Przy tej okazji będzie można złożyć datki, które Orkiestra zbiera na trójkę chorych dzieci z Gaci i Przeworska. Serdecznie zapraszamy.
 10. W najbliższych dniach obchodzony będzie X Międzynarodowy Dzień Pamięci o ofiarach Holocaustu na Podkarpaciu. W związku z tym 23 stycznia (wtorek) o godz. 16 w Ośrodku Kultury w Kosinie odbędzie się spotkanie z Judith Elkiu – ocalonej z Holocaustu. Bardzo prosimy, aby osoby które posiadają jakieś informacje, wspomnienia czy zdjęcia dotyczące historii Żydów w Kosinie skontaktowały się z Ośrodkiem Kultury.
 11. W przyszłą Niedzielę 21 stycznia o godz. 17 w Ośrodku Kultury w Kosinie zostaną wystawione Jasełka – przedstawienie w trzech aktach przygotowane przez młodzież oazową i parafialną z Głuchowa we współpracy z Domem Kultury. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
 12. PZU informuje, że 18 stycznia tj. w czwartek w biurze Sołtysa w godz. 9.30 – 13 będzie pobierać składki na ubezpieczenie budynków i inne.
 13. Od 16 stycznia w Jarosławiu będą sprawowane Msze św. gregoriańskie za śp. Annę Kordas.
 14. W minionym tygodniu zmarli śp. Daniel Uchman i śp. Stanisław Zieliński. Dobry Jezu…