1. Rozpoczynamy czas Adwentu przygotowujący nas na święta Bożego Narodzenia, jest to również początek nowego roku liturgicznego przeżywanego pod hasłem: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”.
 2. Od jutra Roraty o 6 rano. Serdecznie wszystkich zapraszamy. W tym roku przeżywać je będziemy wraz ze św. Józefem – Strażnikiem Skarbów. Zapraszamy szczególnie dzieci z lampionami i tak jak w roku ubiegłym codziennie będziemy losować bombkę choinkową i figurkę Matki Bożej. Pytanie na jutro: Jak brzmi hasło nowego roku liturgicznego?
 3. W środę wspomnienie św. Mikołaja.
 4. W I czwartek adoracja od 16.30.
 5. W piątek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o 7, 11, 17.30. Na wieczorną Mszę św. zapraszamy dzieci z klas III wraz z rodzicami. Poświęcimy medaliki.

Od 12-13 wystawienie Najświętszego Sakramentu i tzw. Godzina Łaski. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. W tym dniu nie obowiązuje post.

 1. W sobotę – 9. XII. na 17.30 zapraszamy wszystkich na poświęcenie sztandaru Rycerstwa- Matki Bożej Niepokalanej oraz Nowennę do bł. Achillesa. Po Mszy św. zebranie Akcji Katolickiej i Rady Parafialnej na plebanii. Jest to również dzień imienin ks. Proboszcza- pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.
 2. W przyszłą niedzielę składka na malowanie Kościoła, prosimy o pomoc.
 3. Bóg zapłać za ofiary na kościół od chorych.
 4. W zakrystii są do nabycia opłatki, a z tyłu wyłożone są świece Caritas na stół wigilijny.
 5. Gdyby ktoś miał ładne choinki i chciał oddać na święta do kościoła prosimy o kontakt.
 6. Spowiedź adwentowa w Kosinie będzie we wtorek 19 grudnia.
 7. W minionym tygodniu zmarli: śp. Katarzyna Grygar (pogrzeb dziś o 14) oraz śp. Stanisław Wierzbiński (pogrzeb jutro o 13.30). Dobry Jezu…