1. Dziś uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, oddajmy siebie Chrystusowi Królowi, o 15.30 różaniec z wypominkami.
  2. Przy kościele zbieramy ofiary do skarbony na utrzymanie Seminarium Duchownego w Przemyślu.
  3. W poniedziałek 27. XI. rocznica objawienia Cudownego Medalika – różaniec z wypominkami prowadzi Rycerstwo.
  4. W środę 29 listopada rozpoczęcie Nowenny przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP. O 16 zbiórka ministrantów.
  5. We czwartek święto Andrzeja Apostoła, o 16.30 adoracja i możliwość spowiedzi, o 17 ostatni różaniec z wypominkami i Msza św. za zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach.
  6. W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca, spowiedź rano i w piątek od 16. Prosimy zapisać chorych w zakrystii na I piątek. W sobotę różaniec po Mszy św. wieczornej.
  7. W przyszłą niedzielę o 14 spotkanie ŁAM- u, o 15.30 różaniec i zmiana tajemnic. Będzie to I Niedziela Adwentu. Od 4 grudnia Roraty w dni powszednie o 6 rano.
  8. Od przyszłej niedzieli można będzie nabyć świece Caritas na stół wigilijny. Ofiara dowolna przeznaczona na pomoc potrzebującym dzieciom.
  9. Bóg zapłać za ofiarę na kościół.
  10. Od 1 grudnia będziemy sprawować Msze św. gregoriańskie za śp. Władysława Szal.
  11. W dalszym ciągu głosujemy na wielbłąda na Orszak Trzech Króli- jeszcze do 30 listopada włącznie do godz. 12. Głosowanie odbywa się na Facebooku. Trzeba polubić i skomentować nasz post jednym logicznym zdaniem, np. Głosujemy na Kosinę