1. Przeżywamy dzisiaj I Światowy Dzień Ubogich. Trwa Nowenna przed uroczystością Chrystusa Króla, która będzie w przyszłą niedzielę. Po sumie akt zawierzenia Parafii Chrystusowi Królowi. Również w przyszłą niedzielę na sumie przyjęcie do grona ministrantów 8 chłopców.
  2. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać ofiary do skarbony przed kościołem na utrzymanie Seminarium Duchownego w Przemyślu – zamiast płodów rolnych których nie zbieramy.
  3. W środę o 16 zbiórka kandydatów na ministrantów.
  4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.30, o 17 różaniec z ojcem Pio połączony z wypominkami.
  5. Bóg zapłać za ofiarę na kościół.
  6. Za tydzień po Mszy św. wieczornej katecheza chrzcielna.
  7. Codziennie różaniec z wypominkami o 17. Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o 9.
  8. W niedzielę 26 listopada o godz. 14 w Ośrodku Kultury zebranie wiejskie.
  9. W dalszym ciągu głosujemy na wielbłąda na Orszak Trzech Króli. Od 25 listopada od godz. 12 rozpoczyna się drugi etap głosowania i trwa do 30 listopada do godz. 12. W drugim etapie, aby oddać głos, należy skomentować post na Facebooku dotyczący naszej miejscowości. Mogą komentować tylko Ci, którzy już polubili Profil Facebookowy Orszaku Trzech Króli. Komentarz musi zawierać co najmniej jedno logiczne zdanie.
  10. W minionym tygodniu zmarli: śp. Zofia Balawender – pogrzeb w poniedziałek o 12 oraz śp. Aleksander Szczepański – pogrzeb we wtorek o 14. Dobry Jezu…