1. Trwamy na modlitwie za zmarłych, odwiedzajmy cmentarz, zyskujmy odpusty. Dzisiaj różaniec z wypominkami za zmarłych o 15.30 i po nim zmiana tajemnic różańcowych. Codziennie różaniec z wypominkami o 17. Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach w tym tygodniu będzie odprawiona w sobotę o 17.30.
  2. We wtorek zbiórka ministrantów i kandydatów na ministrantów o 16.
  3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.30, o 17 różaniec z wypominkami i Nowenna do błogosławionego Achillesa, a potem Msza św. Po Niej zebranie Akcji Katolickiej na plebanii.
  4. W piątek mamy obowiązkową kongregację w Leżajsku, wrócimy bezpośrednio na różaniec i Mszę św .
  5. Za tydzień II niedziela miesiąca – składka na malowanie kościoła i chodnik. Po sumie w kościele Akademia w wykonaniu uczniów z naszej szkoły z okazji 99 rocznicy odzyskania niepodległości. Zachęcamy do licznego uczestnictwa.
  6. Bóg zapłać za ofiary na światło różom różańcowym: św. Katarzyny – 400 zł., św. Brygidy – 310 zł., Matki Bożej Pocieszenia – 240 zł., błogosławionego Achillesa – 260 zł. oraz 600 zł. na malowanie kościoła.
  7. Komunikaty z kartki.
  8. Dziękuję wszystkim za uprzątnięcie cmentarza, piękne kwiaty i modlitwy za zmarłych zanoszone w dniu Wszystkich Świętych i Zaduszki.