1. Rozpoczynamy dzisiaj Tydzień Misyjny – pamiętajmy w modlitwie o misjonarzach, szczególnie pochodzących z naszej parafii. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na misje.
  2. Dzisiaj przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. O 15.30 Różaniec i Msza św.
  3. W minioną niedzielę odbył się spektakl „Lolek z ciszy Niepokalanej”. Dziękujemy młodzieży i dzieciom za trud włożony w przygotowanie przedstawienia pod kierunkiem pani Agnieszki Zielińskiej – Kowal. Przy tej okazji były zbierane datki dla głodujących w Gruzji. Gdyby ktoś chciał jeszcze wesprzeć tę inicjatywę to z tyłu są puszki; można zabrać płyty i foldery informujące o sytuacji w Gruzji.
  4. Jutro różaniec ze św. ojcem Pio, we wtorek wspomnienie błogosławionego ks. Jana Balickiego, w sobotę świętych apostołów: Szymona i Judy Tadeusza.
  5. We wtorek na Mszę św., różaniec i spotkanie zapraszamy uczniów klas szóstych i klasę siódmą. Podczas Mszy św. uczniowie złożą deklarację wstąpienia na drogę przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  6. We wtorek o 16.30 zbiórka ministrantów, a w środę o 16.15 kandydatów na ministrantów.
  7. W czwartek od 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, 17.30 – różaniec i Msza św.
  8. Bóg zapłać za ofiary na światło różom różańcowym: Macierzyństwa NMP – 240 zł., św. Moniki – 450 zł, św. Zofii – 240 zł, św. Andrzeja – 200 zł i św. Zyty – 200 zł. oraz rodzinie za ofiarę na kościół- 6 tys. zł.