1. Przeżywamy październikowy czas wypełniony modlitwą różańcową, na którą serdecznie wszystkich zapraszamy: dzisiaj na 15.30, a w dni powszednie o 17.30 Msza św. i różaniec.
  2. Dzisiaj Dzień Papieski, który prowadzi nas do kolejnej rocznicy wyboru Karola Wojtyły na papieża. Z tej racji jutro o 8.30 Msza św. dla Zespołu Szkół w Kosinie na którą wszystkich serdecznie zapraszamy. Za tydzień w Niedzielę w GOK-u o 17.30 piękny spektakl w wykonaniu naszej młodzieży zatytułowany: „Lolek z ciszy Niepokalanej”. Również za tydzień zbiórka przy kościele do skarbony na fundację: „Dzieło Nowego Tysiąclecia” dla uzdolnionej młodzieży, jako żywy pomnik św. Jana Pawła II.
  3. Dzisiaj ofiary na tacę przeznaczone na wypłacenie prac malarskich w kościele. Proszę panie z Rady parafialnej o przeliczenie składki.
  4. Jutro Nowenna do bł. Achillesa i spotkanie Akcji Katolickiej.
  5. W czwartek od 16.30 adoracja Najświętszego sakramentu, 17.30 – różaniec i Msza św.
  6. Zbiórka ministrantów we wtorek o 16.30, a kandydatów w środę o 16.30.
  7. We wtorek na Mszę św., różaniec i spotkanie zapraszamy II klasy Gimnazjum.
  8. W piątek różaniec fatimski, a po nim spotkanie Rycerstwa Niepokalanej dorosłych.
  9. W sobotę 14 października będziemy obchodzić 100 rocznicę powstania Rycerstwa Niepokalanej. Rozpoczniemy o 15 wystawieniem Najświętszego Sakramentu i Koronką do Bożego Miłosierdzia.

– 15.30 różaniec- część radosna – prowadzi Rycerstwo;

– 16.00 – część światła – Akcja Katolicka;

– 16.30 –  część bolesna – ŁAM;

– 17.00- część chwalebna – dzieci i młodzież

– 17.30- Msza święta

10.W sobotę Dzień Nauczyciela – pamiętajmy o wdzięczności i modlitwie.

  1. Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu zaprasza do studiowania na trzynastu kierunkach. Uczelnia oferuje studia bezpłatne- również dla pracujących, a także płatne staże i praktyki oraz możliwość wyjazdu za granicę. Szczegóły na stronie uczelni: www.pwsw.eu
  2. Za tydzień w niedzielę Msza św. za +Annę Szal – przeniesiona z godz. 11 na godz. 9.