1. Dzisiaj ostatnia Niedziela września, o 16 Msza św. i procesja na cmentarz.
  2. Dzisiaj w Łańcucie – Farze uroczystości związane z 25- leciem koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Szkaplerznej.
  3. Codziennie Msze św. 6.45 i 18, w czwartek od 17 adoracja.
  4. W piątek święto Archaniołów – Michała, Gabriela i Rafała.
  5. Za tydzień pierwsza Niedziela października – adoracyjna, rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Prosimy Róże do adoracji: 7.00- św. Urszuli; 9.00 – Matki Bożej Miłosierdzia, 15.30 – św. Zofii. O 15.30 zmiana tajemnic różańcowych. Na sumie poświęcenie i wręczenie różańców dla dzieci które przygotowują się do przyjęcia I Komunii św. O godz. 14 spotkanie ŁAM- u.
  6. We wtorek o 16.30 zbiórka ministrantów ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, w środę o 16.30 zbiórka kandydatów na ministrantów. Również w środę na Mszę św. wieczorną i spotkanie zapraszamy uczniów klas VI i klasę VII na spotkanie rozpoczynające formację przed przyjęciem sakramentu bierzmowania.
  7. Przypominamy, że Akcja Katolicka oraz ŁAM organizuje wyjazd w dniu 7 października do Wielkich Oczu na ogólnopolską modlitwę „Różaniec do granic”. Prosimy o zapisywanie się w zakrystii do środy włącznie, koszt ok. 30 zł. Wyjazd na pielgrzymkę Róż Różańcowych w najbliższą sobotę do Jarosławia indywidualnie.
  8. Można jeszcze składać podpisy pod obywatelskim projektem ustawy, który ma na celu zatrzymanie zabijania chorych nienarodzonych dzieci (kartki z tyłu na stoliku).
  9. Od 1 października będziemy sprawować Msze św. gregoriańskie za śp. Janinę Szylar.