Pon. 18.09.

6:45      1) +Kazimiera Kryla (gr.)

2) + Stanisław Olechowski – od koleżanek i kolegów synowej Aliny z pracowni Endoskopowej Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 w Rzeszowie

18:00   1) + Zofia Dązbłaż – od córki Małgorzaty z rodziną

2) +Jerzy Zieliński – 1 rocz. śmierci

Wt. 19.09.

6:45 – 1) + Stanisław Olechowski – od Elżbiety i Bogusława Czyjt
2) +Kazimiera Kryla (gr.)         

18:00  1) +Zofia Dązbłaż – od córki Marty z rodziną

2) Dziękczynna za zdaną maturę wnuków Dominika i Katarzyny

Śr. 20.09.

6:45 – 1) +Kazimiera Kryla (gr.)

2) +Stanisław Olechowski – od rodziny Aksamit

3) Dziękczynna za 86 lat życia Janiny z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze życie – w domu bł. Achillesa

18:00  1) +Zofia Dązbłaż – od kolegi i koleżanek córki Małgorzaty

Czw. 21.09.

6:45 – 1) +Kazimiera Kryla (gr.) – w domu bł. Achillesa

2) +Stanisław Olechowski – od rodziny Aksamit

3) +Zofia Dązbłaż – od kolegi i koleżanek córki Małgorzaty   

18:00 – 1) W intencji Iwony i Łukasza w 4 rocz. ślubu – dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

   Pt.
22.09.
6:45 – 1) +Kazimiera Kryla (gr.)

2) +Stanisław Olechowski – od rodziny Szczepańskich

3) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Zofii –  w domu bł. Achillesa  

18:00  1) +Stanisław Pelc – od córki Iwony z mężem

Sob. 23.09.

6:45 – 1) +Kazimiera Kryla – (gr.) – w domu bł. Achillesa

2) +Stanisław Olechowski – od pracowników i kolegów „Wijhars” w Rzeszowie

3) ++Józefa(f) i Władysław Babiarz

18:00 – 1) +Stanisław Pelc – od córki Marii z mężem

2) W intencji Pauliny i Jakuba z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski na nowej drodze życia – od Rodziców

 

Niedz. 24.09.

7:00 – 1) +Tadeusz Markowicz – 4 rocz. śmierci

2) Za parafian – w domu bł. Achillesa

9:00 – 1) +Stanisław Olechowski – od rodziny Wojnarów

2) W intencji ks. Łazarza Uchmana o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski w kapłańskiej posłudze

11:00 – 1)Dziękczynna w 40 rocz. ślubu Danuty i Juliana z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

2) +Elżbieta Borcz

16:00 – 1) +Kazimiera Kryla (gr.)