1.Dzisiaj rozpoczynamy VII Tydzień Wychowania pod hasłem: „Maryja Wychowawczynią pokoleń”. O godz. 15.30 Nieszpory i Msza św. O godz. 17 zebranie dzierżawców pola parafialnego przy krzyżu koło stadionu.

  1. Dzisiaj zbieramy ofiary na malowanie kościoła i chodnik. Proszę Radę Parafialną o policzenie składki i wpłacenie do banku.
  2. W środę 13 września po Mszy św. wieczornej Różaniec fatimski i spotkanie Rycerstwa Niepokalanej dorosłych.
  3. W czwartek święto Podwyższenia Krzyża Świętego – Msza św. wieczorna o godz. 18 tylko w starym Kościółku i poświęcenie krzyża. W piątek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.
  4. W sobotę 16 września po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia.
  5. Dziękuję za prace przy krzyżu i podstawie pod nowy krzyż przy Kościółku.
  6. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie Oazy a w sobotę serdecznie zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej na spotkanie Małych Rycerzy Niepokalanej, które odbędzie się o godz. 17.00 w dolnej salce przy kościele.
  7. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I spowiedzi i Komunii świętej.
  8. Jest organizowany wyjazd w dniu 7 października do Wielkich Oczu na ogólnopolską modlitwę „Różaniec do granic”. Prosimy o zapisywanie się w zakrystii, koszt ok. 30 zł. Szczegóły akcji na stronie internetowej Archidiecezji Przemyskiej.