1. Przeżywamy uroczystość Zesłania Ducha Świętego, prosimy o Jego dary w naszym życiu, w sposób szczególny dla młodzieży która trwa na Nowennie przed Bierzmowaniem. Dzisiaj można zyskać odpust zupełny za odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź” .
 2. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt – Maryi Matki Kościoła. Msze św. o 7, 9, 11, 18.
 3. Po Mszach św. wieczornych będziemy odmawiać Litanię do Serca Pana Jezusa.
 4. Za tydzień Niedziela Trójcy Przenajświętszej – adoracyjna. Róże Różańcowe do adoracji: godz. 7.00- św. Klary; 9.00- św. Genowefy; 11.00- św. Moniki; 15.30- św. Kingi.
 5. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana- modlimy się o powołania.
 6. W piątek uroczystość Patronów Zespołu Szkół. Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem ks. Abpa Józefa Michalika połączona z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania młodzieży klas III Gimnazjum o godz. 10. Zapraszamy. Wieczorem Nowenna do bł. Achillesa i zebranie Akcji Katolickiej.
 7. Za tydzień II niedziela miesiąca – składka na malowanie kościoła.
 8. Również w przyszłą niedzielę w naszej parafii odbędzie się Festyn Rodzinny. W programie m. inn. mecz piłki nożnej: księża & lokalni działacze; koncert zespołu: „Cisza jak ta” i wiele innych atrakcji. Szczegóły na plakatach.
 9. W środę i czwartek w naszej szkole odbędzie się zbiórka używanych ale w dobrym stanie zabawek, misiów, puzzli itp. Jest to zbiórka na rzecz dzieci z Gruzji. Zachęcamy do włączenia się w akcję.
 10. Znaleziono rower dziecięcy – do odebrania u Pana pod nr domu 1065.
 11. Organizowany jest wyjazd do Rzeszowa w Boże Ciało po południu na koncert „Jednego serca jednego Ducha”. Zapisy u ks. Piotra i ks. Krzysztofa.
 12. Dzisiaj nie odbędzie się zapowiadane spotkanie ŁAM-u, inny termin zostanie ogłoszony.
 13. W tym tygodniu zmarł śp. Paweł Olbrycht. Dobry Jezu…