1. Dzisiaj Niedziela adoracyjna, o godz. 15:30 majówka, dziesiątek różańca, zmiana tajemnic i Msza święta.
  2. Jutro w naszej parafii dzień odpustu ku czci św. Stanisława Męczennika. Msze św. o godz. 7:00, uroczysta suma odpustowa o godz. 11:00 i o godz. 18:00 z majówką.
  3. We wtorek (09.05.) Nowenna do bł. Achillesa i zebranie Akcji Katolickiej na plebanii po Mszy wieczornej.
  4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00, majówka i Msza święta.
  5. W sobotę 13Maja przypada 100-lecie objawień Matki Bożej Fatimskiej. W tym dniu zapraszamy całą parafię na modlitwę różańcową. Naszą modlitwę rozpoczniemy o godz. 15:00 Wystawieniem Najświętszego Sakramentu i Koronką do Bożego Miłosierdzia. O godz. 15:30 część Radosną Różańca poprowadzi ŁAM, o godz. 16:00 – chrzest, po nim część Światła poprowadzi Rycerstwo Dorosłych. Następnie część Bolesną poprowadzi młodzież z s. Hiacyntą i część Chwalebną dzieci z s. Teresą.

O godz. 18:00 majówka, po niej Msza święta i odśpiewanie Apelu.

  1. W przyszłą Niedzielę składka na malowanie kościoła.
  2. Spotkanie dla dzieci komunijnych: w czwartek o godz. 15:00 i w sobotę

o godz. 10:00.

  1. Spotkanie dla dzieci z klas czwartych, które będą obchodzić rocznice Pierwszej Komunii – w piątek o godz. 15:00. Rocznicę Komunii w naszej parafii będziemy świętować 28 Maja na Mszy o godz. 9:00.
  2. Planujemy tego roku Procesję Bożego Ciała z kościoła do Krzyża na Dolnej Kosinie, przy drodze zwanej Puchałówką – kierunek Małodobra.
  3. Akcja Katolicka zaprasza na pielgrzymkę śladami ks. Jerzego Popiełuszki w dniach 22-24 czerwca. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.