1. Dzisiaj Nowy Rok – uroczystość świętej Bożej Rodzicielki. Rozpoczynamy go od modlitwy. O 15.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, Różaniec i zmiana tajemnic i Msza św.
  2. W tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę Msze św. tylko rano o 6.45.
  3. Kontynuujemy wizytę duszpasterską. Od poniedziałku do czwartku od 15-20, a w sobotę od 9 rano. Ks. Krzysztof w czwartek rozpocznie kolędę po Mszy św. ok. 18, a w sobotę zakończy ok. 16. Prosimy w te dni przyjechać po księży.
  4. W tym tygodniu I czwartek miesiąca, spowiedź i adoracja od 16, o 17 Msza św.
  5. W I piątek przypada uroczystość Objawienia Pańskiego –Trzech Króli. Msze św. o godz. 700, 900, 1100. Na każdej Mszy poświęcenie kredy i kadzidła. O godzinie 13 spod domu bł. Achillesa wyruszy Orszak Trzech Króli który przyprowadzi nas do kościoła. Po drodze będziemy śpiewać kolędy wraz z zespołem muzycznym, a prowadzić nas będą królowie na koniach. Zapraszamy wszystkich do licznego udziału. Bezpośrednio po Orszaku będzie ostatnia Msza św. około godziny 15.
  6. W tym dniu z racji pierwszego piątku odwiedzimy też chorych po Mszy św. o godz. 9. Prosimy zapisać ich w zakrystii. Również po tej Mszy św. wystąpi orkiestra dęta z Gaci. Natomiast po każdej Mszy św. młodzież oazowa będzie rozprowadzać kredę i kadzidło. Ofiary dowolne składane przy tej okazji będą przeznaczone na fundusz młodzieży naszej parafii.
  7. Za tydzień druga niedziela miesiąca – składka przeznaczona na potrzeby naszej parafii.
  8. Również za tydzień 8 stycznia harcerze i młodzież pójdą po naszej parafii z kolędą z której ofiary zostaną przeznaczone na leczenie małego Krzysia. Osoby kolędujące będą posiadać specjalne identyfikatory i puszki tak aby nie dać się nabrać osobom podszywającym się pod tę inicjatywę. Kolędowanie rozpoczniemy w różnych miejscach ok. godz. 14. Na plebanii za tydzień o 14 spotkanie ŁAM – u.
  9. Są jeszcze zapisy na opłatek organizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich i Ośrodek Kultury. Serdecznie zachęcamy.
  10. W poniedziałek, wtorek i środę Msze św. za śp. ks. Jana Rybaka w Domu błogosławionego Achillesa.

11.7 stycznia – tj. w sobotę w biurze sołtysa w godzinach od 8-12 firma Compensa będzie pobierać ubezpieczenie od budynków.

  1. W styczniu u nas w parafii będziemy sprawować Msze św. gregoriańskie za śp. Janinę Michno, natomiast w Krośnie będą odprawiane za śp. Jerzego Zielińskiego.