1. Dzisiaj Niedziela adoracyjna, gościmy dzisiaj w naszej parafii diakona Łukasza, który składa podziękowanie w imieniu Seminarium Duchownego w Przemyślu.
  2. Dzisiaj wspieramy Kościół na Wschodzie. Do skarbony składamy ofiary dla księży pracujących na Ukrainie. O godz. 15:30 Różaniec z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Różańcowych. W dniu dzisiejszym młodzież oazowa z naszej parafii rozprowadza kartki Bożonarodzeniowe.
  3. We wtorek wspomnienie św. Mikołaja.
  4. Zapraszamy i zachęcamy wszystkich na Roraty, codziennie o godz. 6:00.
  5. W czwartek przeżywać będziemy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze u nas w tym dniu o godz. 7:00 (nie ma Rorat), 9:00 i 17:30. W tym dniu na wieczornej Mszy świętej poświęcenie medalików i wręczenie dzieciom, które w maju przystąpią do Komunii świętej.
  6. W piątek (09.12) Nowenna do bł. Achillesa i po Mszy świętej wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej na plebanii.
  7. W naszej parafii Spowiedź święta Adwentowa przed świętami będzie w sobotę 17 Grudnia.
  8. Do nabycia są świece Caritas na stół wigilijny. Złożone ofiary przeznaczone będą dla dzieci z biednych rodzin.
  9. Za tydzień II Niedziela miesiąca – składka na kościół.
  10. W piątek 16go grudnia, po Mszy wieczornej,  planowane jest spotkanie Rady Parafialnej.
  11. Za tydzień strażacy z naszej miejscowości rozprowadzać będę kalendarza na Nowy Rok.