1. Dzisiaj przeżywamy niedzielę różańcową, adoracyjną. O godz. 14:00 spotkanie ŁAM. O godz. 15:00 spotkanie Róż różańcowych, o godz. 15:30 Nabożeństwo różańcowe i Msza Święta.
  2. Od jutra o godz. 17:30 Msza święta i Nabożeństwo różańcowe.
  3. W tym tygodniu przeżywać będziemy wizytację naszej parafii przez bpa Stanisława Jamrozka. Plan wizytacji wywieszony jest w gablocie.
  4. W tym tygodniu I-y czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź w te dni rano od godz. 6:45 i wieczorem w czwartek od godz. 17:00, w piątek od godz. 16:30.
  5. Prosimy zgłosić chorych na I-y piątek miesiąca.
  6. W tym tygodniu we wtorek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu – patrona Ojca Świętego Franciszka, w środę św. Siostry Faustyny Kowalskiej, w piątek Matki Bożej Różańcowej. We wtorek po Mszy i nabożeństwie wieczornym spotkanie Akcji Katolickiej.
  7. W przyszłą Niedzielę (09.10) przeżywać będziemy Dzień Papieski.
    To druga Niedziela miesiąca – składka przeznaczona będzie na prace przy naszym kościele. O godz. 15:30 Nabożeństwo Różańcowe i Nowenna do bł. Achillesa. Rozpoczęliśmy przygotowania dzieci do Pierwszej Komunii świętej.Za tydzień na sumie o godz. 11:00 odbędzie się uroczyste wręczenie dzieciom różańców. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, rodziców i rodziny.
  1. W tym tygodniu odbył się pogrzeb + Bogdana Jaszka. Dobry Jezu a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.