1. Trwa oktawa Bożego Ciała. Codziennie Msza święta o 6:45 i 18:00 z procesją eucharystyczną.

Prosimy do adoracji:
– w poniedziałek róża św. Genowefy
– we wtorek róża św. Moniki
– w środę róża św. Kingi
– w czwartek róża św. Anny –  to dzień zakończenie oktawy i poświęcenia wianków. Zapraszamy serdecznie                    dzieci, które uczestniczyły w sypaniu kwiatków i dzwonieniu podczas oktawy.

 1. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca – spowiedź w te dni rano, od godz. 6:45 i wieczorem od godz. 16:30.
  W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych. Prosimy o zapisywanie chorych na pierwszy piątek.
 2. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy na nabożeństwo z Mszą świętą o godz. 18:00.
 3. W środę o godz. 17:00 spotkanie dla kandydatów na ministrantów – zapraszamy w szczególności chłopców komunijnych, również starszych.
 4. Za tydzień Niedziela adoracyjna – prosimy o podjęcie adoracji róże:
  – 7:00 – św. Katarzyny
  – 9:00 – Matki Bożej Szkaplerznej
  – 11:00 – Matki Bożej Pocieszenia
  – 15:30 – św. Agaty
  Spotkanie ŁAMu za tydzień o godz. 14:00.
 5. Intencje Mszy świętych na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie i podane na stronie internetowej parafii.
 6. We wtorek ostatni dzień maja – zakończenia nabożeństw majowych. W tym dniu po Mszy wieczornej i procesji spotkanie rodziców młodzieży bierzmowanej.We wtorek rozpoczęcie Mszy świętych gregoriańskich za
  + Edwarda Szul.
 7. W środę rozpoczynamy miesiąc czerwiec – czas oddania czci Najświętszemu Sercu Pana Jezusa – codziennie po Mszy wieczornej Litania do Serca Pana Jezusa.
 8. Wszystkich zapraszamy dzisiaj na Festyn Rodzinny w naszej miejscowości. Od godz. 15:00 w Parku pod Dębem zabawy i atrakcje dla dzieci, występy na scenie, o godz. 18:00 koncert kleryckiego zespołu SPES z Przemyśla,
  a od godz. 20:00 zabawa przy muzyce. Zapraszamy.