1. Dzisiaj o 15:30 Nabożeństwo różańcowe, Msza święta i po niej katecheza chrzcielna.

2. Przygotowujemy się do Uroczystości wszystkich Świętych – dziękujemy wszystkim rodzinom za uprzątanie grobów.

3. W tym tygodniu spowiedź święta przed Uroczystością Wszystkich Świętych – w środę, czwartek, piątek i sobotę rano od 6:15 i po południu od godz. 16:00.

– by zyskać odpust zupełny należy spełnić warunki : spowiedź, komunia święta, nawiedzenie cmentarza, modlitwa za zmarłych.

4. Od jutra Nabożeństwo różańcowe o godz. 17:00 i Msza święta.

5. W środę o godz.17:00 spotkanie drugich klas gimnazjum.

6. Na stoliku wystawiona jest skrzynka na wypominki – będziemy modlić się przez cały listopad polecając wypisanych zmarłych.

7. Bóg zapłać Różom za ofiary na światło i kwiaty do Kościoła:
– Róża Macierzyństwa N.M.P.
– Róża św. Anny
– Róża św. Katarzyny
– Róża św. Weroniki
– Róża św. Heleny

8. W sobotę zakończenie październikowych Nabożeństw różańcowych. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy na zakończenie miesiąca, szczególnie zapraszamy dzieci które uczęszczały na nabożeństwa. Dzieci, które zbierały naklejki prosimy, aby w przyszły piątek przyniosły ze sobą podpisane kalendarze.

9. W przyszłą Niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych. 1 Listopada Msze Święte  do południa: 7:00, 9:00, 11:00. O godz. 14:00 – Msza święta i procesja żałobna na cmentarz. W tym dniu młodzież, dzieci
i ministranci będą zbierać na cmentarzu ofiary na Caritas i ludzi biednych.

10. Od 1 Listopada rozpoczynamy Msze święte gregoriańskie:
– + Stanisław Puchała
– + Zofia Pelc

– w tym tygodniu Msza święta gregoriańska za + Stanisława Puchałę będzie odprawiana rano ze względu na posługę księży w konfesjonale.