1.      Dzisiaj przeżywamy już IV Niedzielę Adwentu – czekamy na Uroczystość Bożego Narodzenia.

Podczas dzisiejszej Mszy o godz. 11:00 dzieci z Gromady Zuchowej powstałej w naszej szkole przyniosą do naszego kościoła Światło Betlejemskie. Przez najbliższe dni będzie możliwość odpalania Światła Betlejemskiego i zabierania go do naszych domów.
Dzisiejsza taca przeznaczona jest na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

2.      Ze względu na spowiedź w Łańcucie w poniedziałek i wtorek Msze Roratnie będą odprawiane rano o godz. 6:45. W tych dniach nie będzie Mszy wieczornej. W środę Msza rano i Roraty o godz. 17:30.

3.      W najbliższych dniach posługę w konfesjonale będziemy pełnić przed Mszą poranną od godz. 6:15.

4.      W czwartek (24.12) ostatnie Roraty o godz. 6:45. To dzień wigilii Bożego Narodzenia – wieczorem w naszych domach uroczyście przeżyjmy rodzinną wigilię: dzieląc się opłatkiem, składając sobie życzenia i śpiewając kolędy. Zapraszamy na uroczystą Pasterkę o godz. 24:00. Przed pasterką zapraszamy na wspólne kolędowanie do Kościoła, które rozpoczniemy ok. godz. 23:15. Szczególnie zapraszamy dzieci. Składka z Pasterki przeznaczona będzie na Fundusz Ochrony Życia.

5.      W Boże Narodzenie (25.12) Msze Święte o godz. 7:00, 9:00 i 11:00. Nie ma Mszy o godz. 16:00.

6.      W święto św. Szczepana poświęcenie owsa na Mszy o godz. 11:00.

7.      Gdyby ktoś chciał zgłosić chorych do spowiedzi i przyjęcia Komunii Świętej, prosimy o zgłoszenie w zakrystii – posługę będziemy pełnić w środę od godz. 9:00.

8.      Ośrodek Kultury wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich zapraszają na spotkanie opłatkowe 9 stycznia o godz. 15:00. Zapisy do 5 stycznia w Ośrodku Kultury. Serdecznie zapraszamy.